metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
PTB20.12.2012 13:13

Proszę sobie poczytać , jak mili i przyjaźni są mieszkańcy bloku przy poprzecznej. "Nie pamięta bydle jak cielęciem było" idealne określenie na to co teraz ujrzałem. Już posadzenie drzewek i krzewów było dla mnie trochę przesadą ale oczom nie mogłem uwierzyć kiedy to zobaczyłem. Chciał bym zobaczyć artykuł na epiotrkow.pl o tym nagminnym uprzykrzaniem życia dzieciom, piasek na śnieg , zasianie trawy na całym placu zabaw przed blokiem obok, zakazy gry w piłkę co jeszcze wymyślą ? każą dzieci na smyczy prowadzać?
[url]http://www.alert24.pl/alert24/1,84880,13076037,Dzieci_niedlugo_cieszyly_sie_sniegiem__Lokatorzy_noca.html?v=1&obxx=13076037#opinions[/url]
A później się dziwią że chuliganka i patologie w tej młodzieży , ale co się dziwić jak już od małego nie mają co robić, bo starsze osoby im nie pozwalają, a administracja osiedla się na to zgadza.

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat