Artykuły do tagu: Badanie

Piotrkowski SANEPID po raz kolejny zamknął kąpielisko nad Zalewem Sulejowskim w Bronisławowie.
Dwa kąpieliska w powiecie piotrkowskim nie nadają się do kąpieli: Bronisławów (Zalew Sulejowski, gm. Wolbórz) i Sulejów (rz. Pilica).
Bronisławów: Wykryto bakterie z grupy coli
Kąpielisko "Wodnik" w Bronisławowie nad Zalewem Sulejowskim jako jedyne nie zostalo dopuszczone przez SANEPID do użytkowania. W wodzie wykryto bakterie z grupy coli.
Czy Piotrków czeka wkrótce zapaść komunikacji miejskiej ?
Sensacyjne wyniki badania ryku komunikacyjnego przeprowadzonego w kwietniu na terenie miasta !
Przez cztery lata liczba pasażerów spadła aż o 20%.
- W innych miastach podobnej wielkości średni spadek to ok 1,5% rocznie czyli w skali czterech lat nie więcej niż 6% - mówi Marcin Gromadzki kierownik zespołu ankieterów przeprowadzających badania na zamówienie Urzędu Miasta.
Jeszcze bardziej interesujace są dane podzielone na przewoźników. Miejski Zakład Komunikacji w Piotrkowie stracił tylko 3,3% klientów. Minibusy aż 39,1%.
Ostatni dzień pracy ankieterów liczących pasażerów w emzetkach i piotrkowskich minibusach. Badanie rynku komunikacyjnego rozpoczęło się 12 kwietnia i przeprowadzało je około 40-stu ankieterów.
W środkach komunikacji miejskiej pojawili się ankieterzy. Ilość pasażerów i ich preferencje badają przeszkoleni specjalnie w tym celu studenci piotrkowskiej filii Uniwersytetu Świętokrzyskiego.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat