Advertisement

Łatwiejszy dostęp do nieodpłatnej pomocy prawnej

Powiat PiotrkowskiRegion Niedziela, 04 grudnia 20221
Dla mieszkańców Powiatu Piotrkowskiego udostępnione zostaną kolejne lokalizacje, w których będą czekać specjaliści. Do punktów w Moszczenicy, Rozprzy oraz Trzepnicy Kolonii od stycznia 2023 r. dołączą Gorzkowice, Ręczno, a także Wolbórz.
fot.:Powiat Piotrkowski fot.:Powiat Piotrkowski

W obecności władz Powiatu Starosty Piotra Wojtysiaka, Przewodniczącego Rady Bernarda Matyszewskiego i Wicestarosty Dariusza Magacza oraz Burmistrza Wolborza Andrzeja Jarosa, Wójta Gminy Gorzkowice Alojzego Włodarczyka, Wójta Gminy Łęki Szlacheckie Piotra Łącznego, Wójta Gminy Moszczenica Marcelego Piekarka, Wójta Gminy Ręczno Piotra Łysonia, a także Wójta Gminy Rozprza Janusza Jędrzejczyka zostały podpisane stosowne porozumienia w sprawie udostępnienia lokali, w których punkty te będą funkcjonowały.

 

Szczegółowe informacje dotyczące dni i godzin otwarcia poszczególnych punktów w 2023 r. zostaną podane z odpowiednim wyprzedzeniem.

 

Osoby chcące wyznaczyć termin udzielenia nieodpłatnej porady prawnej lub nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego (który od stycznia 2023 r. będzie funkcjonował jak obecnie w Sulejowie) mogą kontaktować się z Wydziałem Aktywizacji Społecznej w piotrkowskim Starostwie: tel.: 44 732 88 18, e-mail: poradyprawne@powiat-piotrkowski.pl.


Zainteresował temat?

1

3


Advertisement
Advertisement

Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Miastowy2 ~Miastowy2 (Gość)05.12.2022 09:22

Niby coś jest ale w praktyce nikomu nic nie przysługuje do tego prawnicy co niektórzy niewiele więcej wiedzą od Kowalskiego. Ja kiedyś korzystałem z porady prawnika w niczym mi nie pomógł ale o tyle był uczciwy ,że kasy nie chciał mimo straconego czasu wiec zapłaciłem tylko 1/3 symbolicznie. Dziś nie korzystam z porad nie ma sensu i szkoda kasy bo w niczym ci nie pomogą

11


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat