Znów sukcesy piotrkowskich wojowników

Strefa FM Niedziela, 14 listopada 20102
Zawodnicy Tom-Center Piotrków powoli zaczynają przyzwyczajać do swoich sukcesów. Znakomicie spisali się w zawodach Pucharu Polski K-1 Rules, które odbyły się w Skarżysku-Kamiennej.

Wśród seniorów walczących w K-1 piotrkowianie wywalczyli trzy złote medale. Na najwyższym stopniu podium stanęli: Jakub Jasion (waga 63,5 kg), Łukasz Gawlik (67 kg) i Kamil Dajwłowski (waga 71 kg). Jasion pokonał w finale Tomasza Walkowiaka (Hunter Gym Bydgoszcz) 3:0, Gawlik 2:1 wygrał z Piotrem Kamińskim (ZKSW Hammerkick), zaś Dajwłowski okazał się lepszy 3:0 od Gracjana Sadzińskiego (Hunter Team Stargard Szczeciński).

Warto również wspomnieć, że dwa brązowe medale wywalczyli juniorzy, którzy startowali w Pucharze Polski w formule low-kick. Na podium stanęli: Jakub Kubera (67 kg) oraz Piotr Krześlak (75 kg). Trenerem naszych zawodników jest Krzysztof Toma.