Wyjątkowi goście przyjechali do Wolborza

Region Środa, 06 grudnia 20230
Mikołajki to czas, kiedy każdy z nas liczy na jakiś drobny upominek. Z tej okazji do Urzędu Miasta w Wolborzu, a także do tamtejszych szkół przybyli święci mikołajowie. Duże wrażenie mógł zrobić na obserwujących tę sytuację ich nietypowy renifer

Ładuję galerię...

Wspomnianym reniferem był bowiem oryginalnie na tę okazję ustrojony samochód osobowy. Wraz z nim ulice gminy przemierzały klasyczny Chevrolet - wóz strażacki, a także motocykliści. W rolę obdarowujących wcielili się bowiem członkowie Grupy Motocyklowej Wolbórz.

Dziś na terenie miasta i gminy Wolbórz spotkać możecie dużą grupę tych przyjemnych gości w czerwonych szatach z wielkimi białymi brodami, którzy odwiedzają szkoły i przedszkola - czytamy w mediach społecznościowych.

 

Mikołajów przyjęli wspólnie burmistrz Andrzej Jaros oraz przewodniczący Rady Miejskiej w Wolborzu Zbigniew Klewin.

 

Grupa Motocyklowa Wolbórz każdego roku organizuje objazd motocyklami w strojach mikołajowych po placówkach oświatowych miasta i gminy Wolbórz. Motocyklistom towarzyszył Andrzej Kotlicki, kustosz muzeum pożarniczego w Wolborzu, jadąc wspomnianym zabytkowym wozem strażackim, udekorowanym świąteczne.

POLECAMY


Zainteresował temat?

3

3


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat