Advertisement

Studenci odwiedzili areszt

AŚ Piotrków Poniedziałek, 05 grudnia 20224
Studenci piotrkowskiej filii Uniwersytetu Jana Kochanowskiego odwiedzili piotrkowską jednostkę penitencjarną. Wizyta miała na celu przybliżenie zagadnień, związanych z wykonywaniem kary pozbawienia wolności oraz środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania.
fot.: Areszt Śledczy w Piotrkowie Trybunalskimpiotrkowtry fot.: Areszt Śledczy w Piotrkowie Trybunalskimpiotrkowtry

Studenci zapoznali się z zadaniami panującymi w Służbie Więziennej, warunkami pracy funkcjonariuszy Aresztu Śledczego w Piotrkowie Trybunalskim oraz kryteriami naboru do formacji.

 

Ze studentami spotkał się ppor. Marcin Grzybowski, starszy psycholog działu terapeutycznego, który zapoznał ich z infrastrukturą jednostki, stosowanymi zabezpieczeniami techniczno-ochronnymi oraz prowadzonymi oddziaływaniami resocjalizacyjnymi i terapeutycznymi. Ze słuchaczami UJK rozmawiał także kpt. Cezary Jabłoński starszy wychowawca działu penitencjarnego, który omówił strukturę organizacyjną jednostki oraz wymagania stawiane kandydatom do służby.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

chwila ~chwila (Gość)05.12.2022 18:41

Czy przyjdzie czas, że będą tam pilnowani w oczekiwaniu na bardzo surowe wyroki ci, co popełnili największe przekręty i ich sługusy?

20


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)05.12.2022 08:59

Jak oni się nie bali przekroczyć progu tego piotrkowskiego Alcatraz? Byłam tam kiedyś, to trzeba było oddać na dyżurce swój telefon komórkowy i się wystraszyłam, bo gdybym potrzebowała pomocy, to nie miałabym możliwości o nią poprosić kogoś z zewnątrz. No i okropne twarze co niektórych bandziorów przyprawiły mnie o dreszcze. Brrr!!!!! Za żadne pieniądze nie chciałabym tam pracować.

03


wert235fsdf ~wert235fsdf (Gość)05.12.2022 09:23

Prezentacja drogie dzieci co was czeka - jak będziecie jedli marihuanen.

40


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat