Jak informuje magistrat, w ramach zadania wymienione zostaną krawężniki, potem robotnicy sfrezują zniszczoną nawierzchnię, którą pokryje nowa nakładka asfaltowa. Zanim jednak do akcji wkroczą drogowcy, swoje prace w ulicy wykona gazownia.
Remont "Grota" Roweckiego ma zostać przeprowadzony w dwóch etapach. Jako pierwszy naprawiony będzie odcinek od POW do Dąbrowskiego, potem od Dąbrowskiego do Sienkiewicza.
W związku z planowanymi pracami zmieni się oczywiście organizacja ruchu dla busów. W trakcie remontu samochody będą mogły parkować na ul. Dąbrowskiego. Urząd informuje jednocześnie, że na czas trwania remontu zniesiona zostanie strefa płatnego parkowania na ulicy Dąbrowskiego od Grota-Roweckiego do Wojska Polskiego.
- Ostatki z Piliczanami w Sulejowie
- Po tragedii nastolatka. Znamy wyniki kontroli doraźnej w I LO w Piotrkowie
- Inspekcja Weterynaryjna ostrzega - ogniska ptasiej grypy
- Zakończyły się prace nad przebudową trzech odcinków dróg gminnych Aleksandrowa
- Boiska Sportowe nad zalewem w Czarnocinie
- Piotrków. Areszt dla czterech paserów
- Śmiertelny wypadek w Ostrowie. Dachował samochód. Nie żyje 69-letnia pasażerka
- Zderzenie dwóch aut przed pasami w Al. Armii Krajowej
- Ponad 21 mln zł na odnowę kamienic na "starówce" w Piotrkowie