Ryk silników na Jagiellońskiej

Piątek, 27 kwietnia 20184
W piątkowe przedpołudnie odwiedzili nas motocykliści z Klubu Motocyklowego "Gremium MC". Mieszkańcy osiedla Jagiellońska przez kilkanaście sekund mogli posłuchać koncertu silników ich maszyn.
fot.: Ł. Michalczykfot.: Ł. Michalczyk

Sezon motocyklowy w pełnym rozkwicie. Podczas gdy jedni pokonują na swoich jednośladach jedynie krótkie dystanse, inni decydują się na zdecydowanie poważniejsze eskapady. - Jedziemy do Czarnogóry. Ten dystans można pokonać nawet na raz, ale my jedziemy rekreacyjnie. Dlatego planujemy dotrzeć do celu w trzy dni, tam spędzić kolejnych pięć i wyruszyć w drogę powrotną, która też zajmie nam trzy dni - powiedział nam Adam, jeden z uczestników wyprawy.

 

Klub Motocyklowy "Gremium MC" założony został w 1972 w Mannheim i jest jednym z największych klubów w Europie. Jednak swoje oddziały ma także w Ameryce Północnej i Południowej oraz Azji.

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)29.04.2018 09:39

Ci furiaci po prostu w ten sposób chcą zaszpanować, tylko komu ?pytam ich samych. Błazenada i beznadzieja!

10


gość ~gość (Gość)27.04.2018 12:46

Mysle ze ludzie maja dosc tych "rykow" od malych pierdziawek po choppery , czy motorow nie obowiazuje max dopuszczalny halas?

161


niuniek ~niuniek (Gość)27.04.2018 13:55

Popieram. Czy policja tego nie widzi i nie slyszy?

30


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat