Rodzina na start

Wtorek, 05 grudnia 20233
Miejski Ośrodek Pomocy Rodzinie w Piotrkowie Trybunalskim zaprasza do udziału w konferencji „Rodzina na start”, poświęconej rodzinom zastępczym. Konferencja pod patronatem prezydenta Piotrkowa Krzysztofa Chojniaka, odbędzie się 13 grudnia 2023 r. w Mediatece .

Rodzina zastępcza jest szansą na dom dla dzieci pozbawionych opieki rodziców biologicznych, jest szansą na pokazanie co znaczy bezinteresowna miłość i troska o drugiego człowieka. Nasi eksperci opowiedzą Państwu jak wygląda proces wejścia dziecka w pieczę zastępczą, co jest ważne dla dziecka i dla dorosłych podczas każdego etapu tego niezmiernie ważnego procesu. Postaramy się odpowiedzieć na wszystkie Państwa pytania i rozwiać wszelkie wątpliwości - zaprasza Anna Bajdzienko, kierownik Centrum Wsparcia Rodziny i Dziecka Miejskiego Ośrodka Pomocy Rodzinie.

 

Swoimi doświadczeniami z pełnienia funkcji rodziny zastępczej podzieli się również jedna z piotrkowskich niezawodowych rodzin zastępczych. Opowie o swoich doświadczeniach związanych z opieką i wychowaniem.

 

Zapraszamy do udziału w konferencji " Rodzina na start", Mediateka - 13 grudnia w godz. 10.00 - 14.00. 

 


POLECAMY


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (3)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Zgrywus 2 ~Zgrywus 2 (Gość)05.12.2023 16:16

Chyba pierwsza konferencja pod patronatem chojniaka. Ciekawe jakich VIP zaprosza.

00


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)05.12.2023 13:08

Poruszyć temat w mediatece

00


Natasza ~Natasza (Gość)05.12.2023 12:51

Na razie mam samochód zastępczy bo jakiś gapcio stuknął mnie z tyłu i jest kłopot teraz

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat