Advertisement
artykuł sponsorowany

Przyjdź i zobacz nowoczesne osiedle

Piątek, 22 września 2023
Szkolna Nowe Sady to nowoczesne osiedle znajdujące się w kameralnym punkcie Piotrkowa Trybunalskiego. W ofercie znajduje się duży wybór mieszkań o różnych powierzchniach i układach funkcjonalnych, które spełnią oczekiwania każdego, kto szuka nowej nieruchomości. 30 września odbędą się dni otwarte na osiedlu Szkolna Nowe Sady. To doskonała okazja, aby przekonać się, że to miejsce stworzone dla ciebie!
Przyjdź i zobacz nowoczesne osiedle

Szkolna Nowe Sady to inwestycja mieszkaniowa znajdująca się między ulicami Szkolną a Polną w Piotrkowie. To prawie 200 mieszkań o różnych powierzchniach: od 30 metrów wzwyż.

- Jest to dyskretnie schowana nieruchomość, a jednocześnie w centrum miasta, skąd mamy dostęp do najważniejszych punktów Piotrkowa w niecałe 5-7 minut spacerem - mówi Bartosz Michalak, kierownik kontraktu inwestycji Szkolna Nowe Sady.

W marcu 2023 roku budynek A (pierwszy etap inwestycji) został oddany do użytku.

 

 

Jego duszę stanowi klatka schodowa, która jest całkowicie przeszklona i podświetlona. Daje to poczucie przestrzeni i komfortu lokatorom w hallach windowych, a przechodnie będą mogli widzieć, jak tętni w nich życie.

Bezwzględnym atutem, do którego przyłożono ogromny nacisk to wystrój części wspólnych wnętrz. Nawiązuje on do sadów, czyli do miejsca, na którym powstają budynki. Mieszkania, które tam powstały są przeznaczone zarówno dla młodych par, rodzin z dziećmi, osób starszych oraz są dostosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych. W każdym budynku zaprojektowana jest winda.

 

Podziały mieszkań i układy funkcjonalne są tak zaaranżowane, aby chronić i szanować wzajemną przestrzeń mieszkańców. Wszystkie ściany i stropy są w wysokich normach akustycznych.

 

Co jeszcze stanowi o wyjątkowości tego bloku mieszkalnego? Z pewnością przestronne klatki schodowe, duża i wygodna winda oraz nieszablonowe korytarze.

W pierwszym etapie inwestycji (budynek A) najmniejsze mieszkanie ma 33 metry kwadratowe. To dwupokojowa kawalerka z oddzielną sypialnią i dużym pokojem z aneksem kuchennym.

 

Większe Kolejne mają 38, 42, 49, 53, 60 oraz 65 i 75 metrów kwadratowych. W kolejnych etapach również będą dostępne mieszkania od 38 do ponad 80 metrów kwadratowych. Wszystkie lokale są zaprojektowane tak, że istnieje możliwość ich łączenia. W drugim etapie inwestycji mamy również mieszkania z ogródkami.

 

Osiedle Szkolna Nowe Sady to miejsce, które z pewnością doskonale sprawdzi się jako mieszkanie dla młodej pary i rodziny. Zakup pierwszego mieszkania to jednak wyzwanie dla wielu osób.   Przy rosnących cenach nieruchomości i drożejących kredytach, jest to często marzenie trudne do zrealizowania. Dlatego warto skorzystać z rządowego programu dopłat do kredytu mieszkaniowego. Jeżeli chcesz nabyć mieszkanie na osiedlu Szkolna Nowe Sady, zapraszamy do podpisania bezpłatnej umowy rezerwacyjnej i do spokojnego starania się o Bezpieczny Kredyt ze wsparciem od państwa.

 

Kolejny etap będzie oddany do użytku wiosną przyszłego roku. Już dziś możesz wybrać i zarezerwować lokal! Obecnie w budynkach B1 i B2 osiągnięto stan surowy zamknięty. Teraz trwają prace instalacyjne wewnątrz lokali. Część mieszkań jest już w stanie deweloperskim, czyli docelowym przekazywanym klientom.

 

 

Jeżeli jesteś zainteresowany ofertą osiedla Szkolna Nowe Sady, to warto wybrać się na dni otwarte w najbliższą sobotę w sobotę 30 września 2023 w godzinach 10:00 – 16:00 w skończonym etapie inwestycji przy ul. Przyszłej 2. Podczas wydarzenia będzie można obejrzeć jakość wykończenia już gotowego etapu inwestycji, zapoznać się z dostępnymi lokalami, a także zadać wszystkie nurtujące pytania doradcom z zakresu nieruchomości.

 

Więcej informacji w wydarzeniu na Facebooku - https://www.facebook.com/events/2211186489080437/

 

- Chcemy zaprezentować najnowsze trendy na rynku mieszkaniowym oraz naszą aktualną ofertę - zaprasza Bartosz Michalak.

Zadzwoń pod numer 885 633 333 i umów się na spotkanie.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

3


Advertisement
Advertisement
Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat