Prym Galerii Wnętrz!

OSiR Niedziela, 07 kwietnia 20249
Po pięciu latach na mistrzowski tron Amatorskiej Halowej Ligi Piłki Nożnej powróciła Prym – Galeria Wnętrz. Choć gwoli ścisłości trzeba dodać, że w sezonie 2015/16 dzisiejsi mistrzowie występowali pod nieco inną nazwą. Ale trzon drużyny pozostał ten sam. I triumfuje.
Zdj. Kasia Sianos (OSiR) Zdj. Kasia Sianos (OSiR)

Prym – Galeria Wnętrz już na kolejkę przed zakończeniem rozgrywek mogła  się cieszyć z odzyskania trofeum. Stało się tak po sobotnim zwycięstwie nad Eko Lukiem 2:0. Do ostatniego meczu zwanego „gran derbi”, czyli rywalizacji z dominatorem ligi Barwilem – Omegą, zawodnicy nowego mistrza przystępowali z bezpieczną przewagą sześciu punktów. Spotkanie zakończyło się wygraną Barwilu 3:1, ale najwięcej powodów do radości i tak mieli zawodnicy Prymu – Galerii Wnętrz, którzy ostatecznie wyprzedzili najgroźniejszego rywala o trzy punkty.

Na trzecim miejscu sezon skończyła Starówka, czwarty był Met – Stal, piąty Górny Nieruchomości Sulejów, na szóstym MJ Meble Na Wymiar, dalej: Eko Luk, WKS Proszenie, Ekipa, Walewski Team, FCC Environment, Zbyszko Ogrody,Orlik Bujny i OSKP Dyguda.

Królem strzelców został Artur Jędrzejczyk (Starówka), najlepszym bramkarzem wybrano Bogdana Kuchera (Zbyszko Ogrody), a nagrodę Fair Play otrzymał Walewski Team. W rozgrywkach brało udział piętnaście zespołów.

Spora część z nich będzie niebawem uczestniczyć w rundzie rewanżowej Amatorskiej Ligi Piłki Nożnej, która  będzie się odbywać na bocznych boiskach stadionu miejskiego przy ul. Żwirki. Początek już w najbliższy weekend. Organizatorem rozgrywek jest piotrkowski OSiR.

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Tommy ~Tommy (Gość)08.04.2024 12:22

Campeones campeones OleOle OleOle OleOle

00


Apfnfjxosmfnfjxosnf ~Apfnfjxosmfnfjxosnf (Gość)08.04.2024 16:40

Z najsłabszym bramkarzem porażka

00


Kibic ~Kibic (Gość)09.04.2024 22:47

Kolejny raz organizatorzy nie stanęli na wysokości zadania. Jakieś puchary dla kibiców a dla reszty zespołów id 4 miejsca już brakło kasy na dyplomy. Ta organizacja to żenada !!!

10


Tommy ~Tommy (Gość)08.04.2024 23:09

Psy szczekają karawana jedzie dalej

00


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat