Piotrkowianki wystąpiły z zespołem Enej

Strefa FM Sobota, 20 kwietnia 20241
O tym jak dużą moc sprawczą mają media społecznościowe przekonały się niedawno pochodzące z Piotrkowa siostry Julia i Zuzanna Kafar. Pod materiałem młodych artystek na TikToku zareagował zespół Enej. Szybka wymiana komentarzy doprowadziła do wspólnego występu podczas koncertu tego zespołu w Krakowie.

Ładuję galerię...

Zespół Enej od wielu lat cieszy się ogromną popularnością. Na swoim koncie ma liczne przeboje, a grane na żywo koncerty przeciągają tłumy fanów. A jak doszło do wspólnego występu zespołu Enej z piotrkowskimi wokalistkami? O szczegółach opowiedziała nam Julia Kafar.

Zaczęło się od tego, że wrzuciłyśmy na naszego TikToka fragment utworu "Lipka". Po kilku dniach, ku naszemu zdziwieniu, skomentował go właśnie zespół Enej. Odpowiedziałyśmy na ten komentarz kolejnym TikTokiem, tym razem z fragmentem ich utworu "Kamień z napisem love". I ku naszemu kolejnemu zaskoczeniu, kilka dni później wokalista zespołu Enej dograł się do naszego TikToka. Od razu go skomentowałyśmy, będąc w totalnym szoku, ale i wdzięczności. Zespół odpisał nam, że zapraszają nas na koncert. Wszystko działo się bardzo szybko, w przeciągu kilku dni. Udało się znaleźć termin i pojechałyśmy z Zuzią na koncert – wspomina Julia Kafar.

Wspólny występ zespołu Enej i Sióstr Kafar odbył się w niedzielę, 14 kwietnia w klubie Forty Kleparz w Krakowie.

Tego dnia byłyśmy bardzo podekscytowane, nie mogłyśmy się doczekać, bo to było jak spełnienie marzeń. Zespołu Enej słuchamy od lat. Jeszcze jako mała dziewczynka kibicowałam chłopakom, gdy startowali w programie "Must be the music". Gdyby ktoś mi wtedy powiedział, że będę mogła kiedyś z nimi wystąpić na jednej scenie to bym w to nie uwierzyła. Chyba nie da się opisać słowami emocji, które towarzyszyły nam podczas koncertu. To była niesamowita energia, od chłopaków biło ciepło i byłyśmy wspaniale przez nich przyjęte. Czułyśmy się bardzo komfortowo i nie było nawet stresu, wszystko tam było na swoim miejscu. To była dla nas niesamowita przygoda i spełnienie marzeń, a do tego przekonałyśmy się jaką siłę ma TikTok i co można dzięki temu zdziałać - relacjonuje Julia Kafar.

Możliwe, że współpraca Sióstr Kafar z zespołem Enej będzie kontynuowana. Jak powiedziała nam Julia Kafar, jest szansa na kolejny wspólny występ podczas następnego koncertu.

POLECAMY


Zainteresował temat?

8

5


Komentarze (1)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

oFca ~oFca (Gość)22.04.2024 19:15

Brawo dziewczyny! Życzę Wam kolejnych występów z zespołem Enej.

51


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat