Piotrków: Wola jest, ale wizji brak?

Strefa FM Poniedziałek, 16 marca 20094
Bilety socjalne nie zostaną przywrócone, opłaty za parkowanie nie stanieją, a budynek przy Dmowskiego 38 pójdzie pod młotek. Takie informacje uzyskali radni i poseł Lewicy na spotkaniu z prezydentem Krzysztofem Chojniakiem. Spotkaniu, poświęconemu działaniom prezydenta w związku z pogłębiającym się także w Piotrkowie kryzysem gospodarczym. Wyniki rozmów zostały przedstawione na konferencji prasowej zorganizowanej przez piotrkowską Lewicę.

Wiele naszych propozycji prezydent Piotrkowa odrzucił, choć trzeba przyznać, że co do spotkania przejawiał dobrą wolę - powiedział poseł Artur Ostrowski.


Krzysztof Chojniak rozpatrzy prawdopodobnie jeszcze raz kwestię obniżenia opłaty stałej za przedszkola - dodał radny Bronisław Brylski.

Natomiast ceny za postój samochodów  w strefach płatnego parkowania nie  spadną, a bezrobotni nie mogą liczyć na bilety socjalne przekazali zebranym dziennikarzom radni Ewa Ziółkowska i Jan Dziemdziora.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (4)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

professionalteaching ~professionalteaching (Gość)18.03.2009 14:13

Dla mnie to jedna wielka ściema.

00


Walek ~Walek (Gość)17.03.2009 20:25

Dmowskiego 38 nie powinien być sprzedany, ale pewnie prezydent wziął odpowiednią dole za to że sprzeda, a w tym budynku by się chłopaki z "PIOMY" mogli kształcić w pracowniach zawodowych, (żeby jeszcze całej fabryki na dom weselny nie sprzedali tak jak ten budynek)

00


anmar4384 ~anmar4384 (Gość)17.03.2009 19:50

Najlepiej niech strefę płatnego parkowania powiększom do gramic miasta,to może wtedy napchają kieszenie sobie i firmą obsługującym a stan ulic w Piotrkowie mówi wiele za siebie HAŃBA

00


Dionizy ~Dionizy (Gość)16.03.2009 20:25

Nie wszystko złoto co się świeci.

00


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat