Piotrków: OHP pomaga młodym znaleźć pracę

Strefa FM Sobota, 20 sierpnia 20117
Prawie 200 osób zarejestrowało się w młodzieżowym biurze pracy działającym przy piotrkowskim OHP. Jak się okazuje, podczas tego lata mnóstwo młodych ludzi znalazło płatne zajęcie na wakacje.

- Już wiele osób podczas tych wakacji podjęło pracę. Najwięcej osób obecnie pracuje przy pakowaniu kosmetyków. Najczęściej pojawiają się oferty weekendowe. W tym momencie planowane jest kolejne przyjęcie osób do pakowania kosmetyków, przy reklemie czy roznoszeniu ulotek. Rejestracja polega na wypełnieniu ankiety. My tutaj nie weryfikujemy nikogo z dowodu osobistego. Osoba zostawia nam swoje dane kontaktowe, przedstawia jakie ma uprawnienia, doświadczenie zawodowe. Na podstawie tch danych jesteśmy w stanie dostosować kandydatów do oczekiwań pracodawców – mówi Krzysztof Ościk, pośrednik pracy Punktu Pośrednictwa Pracy OHP w Piotrkowie.

Na dzień dzisiejszy wypłniono ponad 180 ankiet. - Jest to sporo, ale nie każdemu jestem w stanie pomóc, boofert nie ma aż tyle – dodaje  Młodzieżowe biuro pracy, znajduje się w budynku byłegop urzędu wojewódzkiego przy Sienkiewicza 16A.

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

0


Komentarze (7)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

pitu ~pitu (Gość)10.10.2013 12:54

lipa nie ma pracy]

00


kinia ~kinia (Gość)20.07.2012 12:20

Dziadostwo z tego OHP. Nie ma pracy.

00


Dawid Dawidranga22.08.2011 10:12

"pankracy" napisał(a):
~pankracy (Gość)
17 godzin temu, 17:17
nikt nie będzie pracował za 5zł za godzinie, zrozumcie. Za tyle się nie wyżyje.
Polecam głosować na KNP w przyszłych wyborach by wprowadzić gospodarkę wolnorynkową i pozwolić ludziom pracować za godziwe pieniądze i dać im wolność inwestowania tych pieniędzy.


a to co lepiej ciagnac z zasilku jak pijawka i darmozjad?

00


pankracy ~pankracy (Gość)21.08.2011 17:17

nikt nie będzie pracował za 5zł za godzinie, zrozumcie. Za tyle się nie wyżyje.
Polecam głosować na KNP w przyszłych wyborach by wprowadzić gospodarkę wolnorynkową i pozwolić ludziom pracować za godziwe pieniądze i dać im wolność inwestowania tych pieniędzy.

00


anonim ~anonim (Gość)21.08.2011 15:54

Tak akurat ... Chodzilam tam kilka razy i nikogo niestety nie zastalam ... A jesli juz zastalam kogos to mowiono ze nie ma zadnych ofert.

00


guzgu ~guzgu (Gość)20.08.2011 23:35

wychodzi mi na to, że jest to nie prawda.

00


Doker ~Doker (Gość)20.08.2011 10:09

Oferty pracy śmieszne w porównaniu z zakupionym kilka lat temu przez OHP nowym dużym autem, które miało służyć jako "mobilne centrum pracy" a służyło jedynie do rozwożenia pracowników do domów po pracy.

00


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat