Pamięci Wiktorii... Pod Akademią zapłonęły znicze

Wtorek, 23 stycznia 202417
Tragedia w Rozprzy, a w konsekwencji śmierć 19-letniej Wiktorii zszokowała mieszkańców Piotrkowa i regionu. We wtorek pod Akademią Piotrkowską, gdzie studiowała, zapłonęły pierwsze znicze.

Ładuję galerię...

O śmierci studentki Akademii Piotrkowskiej dowiedzieliśmy się we wtorek wczesnym popołudniem. Informacja błyskawicznie obiegła miasto, a wśród mieszkańców wywołała ogromne poruszenie. Część z nich zdecydowała się późnym popołudniem pojawić przy budynku piotrkowskiej uczelni, aby oddać hołd zmarłej. 

Zginęła młoda dziewczyna, a wszystko przez głupotę pijanego kierowcy. W takiej chwili trzeba taki gest solidarności pokazać. To wstrząsające wydarzenie. Kiedy umiera tak młody człowiek to trudno się z tym pogodzić. Mam nadzieję, że dla tego kierowcy będzie jak najwyższy wymiar kary - mówił jeden z mężczyzn, który przyszedł zapalić znicz pod uczelnią. 

Pojawili się także studenci Akademii Piotrkowskiej. 

Nie znałam tej dziewczyny, ale przyszłam tutaj, aby pokazać swoją solidarność. Dotknęła mnie ta informacja. Mój wujek także zmarł w wieku 18 lat. Choć ja miałam wówczas tylko 4 lata, to pamiętam pogrzeb i rozpacz mojej babci. Moja mama także nie mogła poradzić sobie z tym wydarzeniem. Z tego względu mam empatię dla rodziny tej dziewczyny - mówiła jedna ze studentek. 

W tej grupie był także kolega Wiktorii, który znał ją z czasów szkoły ponadpodstawowej. 

Z Wiktorią chodziłem przez cztery lata do jednej klasy. Ciężko mi się dziś mówi. Okoliczności tej tragedii są straszne. Trudno opisać to, co się czuje. Kiedy ten wypadek się zdarzył, to byłem w szoku. Od koleżanki z rodziny Wiktorii wiedzieliśmy, jak sytuacja wygląda. To bardzo smutne, wszyscy przeżywamy, to co się stało - mówił student Akademii Piotrkowskiej i kolega Wiktorii. 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (17)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

jojo ~jojo (Gość)24.01.2024 19:59

co to za głupi zwyczaj. zginęła na uczelni?

33


Charad ~Charad (Gość)24.01.2024 17:09

Bardzo szkoda tej dziewczyny. Całe życie miała przed sobą. Niestety życie przerwał pijany kierowca... Kolejny na drodze. Ale trzeba pamiętać że w każdym przypadku gdy za kierownicę wsiada pijany kierowca nie tylko on jest winny. Są jeszcze inni postronni ludzie którzy pozwalają mu na to. I tak jest też w tym przypadku. Ten facet często tak jeździł i ludzie o tym wiedzieli. Nikt nigdy nie zabrał mu kluczyków i nie dał po mordzie za wsiadanie po pijaku. Raz się udało to dla św. Spokoju żeby nie było awantury niech jedzie. Pijani mają ogólne społeczne przyzwolenie na jazdę... Przykre

31


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)24.01.2024 14:26

Zapalimy świeczki pochylimy głowę a potem winny z więzienia a nawet już na rozprawie będzie mówił że on się już z resocjalizował i zrozumiał swój błąd i i po pijaku jeździł nie będzie I chciałby wrócić do normalnego życia to zwróć normalne życie a wtedy porozmawiamy

02


Alkoholik ~Alkoholik (Gość)23.01.2024 22:28

Mam na dzieję że kolega zgnije teraz w pierdlu...I niech nikt mi nie mówi ze nikt tego nie wiedział...ładne filmiki nawet udostępniał jak to pięknie i szybko jeździ tym swoim złomem...zniszczył młodej ślicznej dziewczynie życie

162


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)23.01.2024 21:34

Jaki kierunek ta dziewczyna studiowała?
Łączę się w bólu z Jej Rodziną i Bliskimi [*] [*]

14


Waga ~Waga (Gość)24.01.2024 11:32

Co za różnica ile miała lat? Jak by miała 30 to by było szkoda jej mniej? Zabił człowieka i to się liczy, teraz powinien dostać karę śmierci.

30


ABS ~ABS (Gość)23.01.2024 19:46

Prokurator i były z-ca Komendata Policji też odpowiedzą za jazdę na podwójnym gazie ???

141


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat