"Osiemnastka" promocji kuchni wege. Świętują również piotrkowianie

Czwartek, 23 maja 20249
Trwa 18. Ogólnopolski Tydzień Wege. W obchody włączyli się także piotrkowianie. Do celebrowania tego czasu zachęcają przedstawiciele fundacji Viva!. W ramach tegorocznej edycji wydarzenia będzie można skorzystać z ciekawych aktywności, ale też poszerzyć swoją wiedzę, między innymi na temat diety wegańskiej.
zdjęcie ilustracyjne / fot.: Viva Akcja dla zwierząt - Piotrków Trybunalski zdjęcie ilustracyjne / fot.: Viva Akcja dla zwierząt - Piotrków Trybunalski

Organizatorzy zaproponowali w tym roku wszystkim, którzy włączą się w akcję wyjątkową sesję zdjęciową i nie tylko. W ramach piotrkowskich obchodów będzie można również wziąć udział w zajęciach jogi.

Ogólnopolski Tydzień Wege świętuje w tym roku swoje 18 urodziny. To największa i najstarsza impreza promująca kuchnię roślinną i weganizm w Polsce. Wydarzenia towarzyszące odbywają się w wielu miastach w kraju, w tym także w Piotrkowie. W tym czasie można skosztować pysznych potraw, rozwinąć swoją wiedzę na temat weganizmu, posłuchać głosu ekspertów, a przede wszystkim poznać inne osoby, którym także zależy na lepszym świecie dla zwierząt. Zapraszamy wszystkich, którym na sercu leży ich los, a także tych, którzy chcą zadbać o naszą planetę, ale też o swoje zdrowie - zachęca Magdalena Góra z fundacji Viva!.


Szczegóły tegorocznej akcji dostępne są w mediach społecznościowych oraz na stronie: www.tydzienwege.pl.

 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

1


Komentarze (9)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

bekaaa ~bekaaa (Gość)23.05.2024 12:36

Czym jeszcze będą ludzie nęceni, to ta organizacja dofinansowana z zagranicy- czytaj z naszych wyprowadzonych podatków.

28


brum brum ~brum brum (Gość)23.05.2024 10:43

Mam trochę siana i świeżych trocin. Nie potrzeba czasem?

49


gość. ~gość. (Gość)23.05.2024 20:28

https://www.youtube.com/@kierunekzdrowie1074

00


ioioio ~ioioio (Gość)23.05.2024 12:48

Maciek, ładnie się prezentujesz

00


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat