Nie lada gratka dla fanów motoryzacji

Tomaszów Czwartek, 18 sierpnia 20220
Stowarzyszenie „Nocna Jazda Tomaszów Mazowiecki” zaprasza na imprezę pod nazwą „Family Chillout with Night Ride”. Będzie to już druga edycja wydarzenia, w którego trakcie będzie można zobaczyć zlot wszystkich marek, czterech, jak i dwóch, „kółek”. Dostępna będzie wystawa samochodów klasycznych, terenowych, sportowych czy też tuningowych.
fot.: Jacek Franas fot.: Jacek Franas

 

Ubiegłoroczny zlot i frekwencja, która przerosła nasze najśmielsze oczekiwania, a także wynik w postaci blisko 25 000 zł. na zbiórce dla Zosi Bigos, pokazały nam, jak wielkie jest zapotrzebowanie na imprezy zrzeszające fanów motoryzacji. Stanowią też one niejednokrotnie okazję do zintegrowania środowiska w szczytnym celu - mówi Szymon Panfil ze stowarzyszenia Nocna Jazda Tomaszów Mazowiecki.

 

W programie zlotu przewidziano m.in. konkursy: najlepsze car audio, najniższe auto, najlepszy wydech zlotu, pchanie auta na czas, najszybsza wymiana koła, najsilniejszy uczestnik zlotu, najpiękniejsze auto według publiczności. W puli znalazły się nagrody o łącznej wartości 6000 zł.

 

W tym roku do selekcji planujemy zakwalifikować ponad 200 pojazdów oraz 100 motocykli, a więc trzykrotnie więcej niż w roku ubiegłym. Bazując na liście zgłoszeń, stwierdzam, że szykuje się prawdziwa uczta dla oczu i uszu wszystkich maniaków motoryzacji. Zachęcam do śledzenia naszego profilu na facebook'u, gdzie udostępniamy zakwalifikowane pojazdy - dodaje Panfil.


Zlot będzie także doskonałą okazją, aby ciekawie spędzić czas dzięki wielu innym atrakcjom. W tym roku pojawi się profesjonalna scena, na której wystąpią goście znani ze świata motoryzacji. Imprezę poprowadzą Sebastian Kraszewski (twórca KicksterTV) oraz Mariusz Rupp (założyciel portalu "Zloty Spoty w Polsce"). Na scenie usłyszymy lokalnego rapera Dobrego Chmiela, pojawi się także zespół Letni Chamski Podryw ze swoimi znanymi, zabawnymi, motoryzacyjnymi hitami. Wystąpi również Mikser – artysta, który specjalizuje się we freestyle'u prowadzonym na ulicy.


Ponadto przez tomaszowską Komendę Policji prowadzona będzie akcja edukacyjna dla kierowców pod hasłem: "Piłeś, nie jedź!”, ponadto pokaz ratowniczo-gaśniczy przeprowadzi tomaszowska Straż Pożarna. Będzie także nauka pierwszej pomocy.


W trakcie imprezy prowadzona będzie zbiórka funduszy dla fundacji Fun and Drive, na najnowszy sprzęt medyczny do karetki, którą zakupiono po wcześniejszych zbiórkach, organizowanych przez 5 ostatnich lat. Pojazd będzie mógł ratować nawet czworo dzieci dziennie na terenie województwa łódzkiego.


Impreza odbędzie się w niedzielę, 21 sierpnia, na terenie parkingu przy ulicy Zachodniej w Tomaszowie Mazowieckim, w godzinach 12.00 – 21.00.

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

0


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat