Mityng z gwiazdą

Środa, 12 czerwca 20192
V Polanik Cup, czyli ogólnopolski mityng lekkoatletyczny odbędzie się w najbliższą sobotę, 15 czerwca na Stadionie Miejskim "Concordia" w Piotrkowie Trybunalskim. Po raz pierwszy zawodnicy będą rywalizować w konkurencji skok o tyczce, ich zmaganiom będzie się przyglądał nasz najlepszy tyczkarz, Piotr Lisek, srebrny i brązowym medalista mistrzostw świata, mistrz Europy i rekordzista Polski.
Mityng z gwiazdą

Poza tym uczestnicy Polanik Cup będą rywalizowali w następujących konkurencjach: biegi na dystansach 100, 200, 400 i 800 metrów, skok w dal, skok wzwyż, pchnięcie kulą oraz rzut oszczepem.

 

Dla najmłodszych organizatorzy przygotują kącik sportowej rywalizacji z nagrodami, niespodziankami oraz strefą dmuchanych zabawek.

 

Organizatorzy zachęcają do dopingu. Impreza rozpocznie się o godzinie 11:00.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

4

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

historyk ~historyk (Gość)12.06.2019 18:29

Po raz pierwszy w XXI wieku bo w XX to już w Piotrkowie skakano i to około 3.70 m ( tyczka stalową) za sprawą pana Niedzielskiego, może by tak media zaczęły się interesować historią bo skąd młodzież ma czerpać wiedzę w tym temacie by następnie tworzyć nowe karty historii la w Piotrkowie Tryb.

40


co to ma być? ~co to ma być? (Gość)12.06.2019 15:57

Acha będzie się przyglądał?

21


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat