Mityng lekkoatletyczny z Piotrem Liskiem

Strefa FM Sobota, 15 czerwca 20192
Srebrny i brązowy medalista mistrzostw świata, mistrz Europy i rekordzista Polski jest gościem specjalnym V mityngu lekkoatletycznego, który w sobotę odbywa się na stadionie miejskim przy ul. Żwirki. Uczestnicy tradycyjnie rywalizują ze sobą w konkurencjach lekkoatletycznych. W tym roku nie zabrakło również dodatkowej dyscypliny.

Ładuję galerię...

-Przygotowaliśmy zawody sportowe, będą to tradycyjnie konkurencje lekkoatletyczne jak np. biegi na dystansach 100, 200, 400 i 800 metrów, pchniecie kulą czy skoki w dal. Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony, bo w tym roku do udziału w mityngu zaangażowało się ponad 300 osób, jest to praktycznie dwa razy więcej niż rok wcześniej. Są to osoby w różnym przedziale wiekowym, od najmłodszych do osoby po 60 roku życia  - powiedział Dariusz Szczepanik, prezes KS Polanik i firmy Polanik.

 

Tradycyjnie organizatorzy zadbali o dodatkową konkurencję. W tym roku uczestnicy mogą rywalizować ze sobą w skoku o tyczce. Ich zmagania natomiast ocenia mistrz Europy i rekordzista Polski, Piotr Lisek- Cieszę się, że mogę tutaj być i promować lekkoatletykę. Fajnie, że są jeszcze ludzie, którzy zachęcają młodzież do jakiejkolwiek aktywności fizycznej. Ja jeśli tylko czas mi na to pozwala, staram się wspierać jak najczęściej tego typu akcje. Skok o tyczce to bardzo emocjonująca konkurencja i chciałbym żeby jeszcze bardziej "wychodziła do ludzi".

 

 

 

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

2

1


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ~gość (Gość)16.06.2019 13:29

Fajna impreza wiecej takich imprez potrzebujemy a juz w piątek kolejny piotrkowski półmaraton ZAPRASZAM godz 21

20


gość ~gość (Gość)15.06.2019 16:55

W taki upał?!

15


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat