Mężczyźni zatrzymani za posiadanie i udzielanie narkotyków

Policja KMP Piotrków Sobota, 31 lipca 20218
Piotrkowscy policjanci zatrzymali dwóch mężczyzn przy których znaleźli narkotyki. Dalsze śledztwo doprowadziło funkcjonariuszy do trzeciego, który usłyszał zarzut udzielania środków odurzających. Wkrótce o losie zatrzymanych zdecyduje sąd.
fot. KMP Piotrków fot. KMP Piotrków

Patrolując miasto, piotrkowscy policjanci zatrzymali do rutynowej kontroli seata, w którym znajdowali się dwaj mężczyźni. Zarówno pasażer jak i kierowca na widok funkcjonariuszy zaczęli się nerwowo zachowywać.

 

- 26-latek podczas kontroli upuścił na wycieraczkę woreczek foliowy zawierający proszku, twierdząc że nie należy on do niego. Z kolei 23-latek tuż przed zatrzymaniem wyrzucił podobny woreczek, który mundurowi również odnaleźli. Podczas sprawdzenia, okazało się że 26-latek posiadał jeszcze 4 torebeczki, w których znajdowały się zabronione substancje. Zawartość torebek sprawdzono testerem narkotykowym, a wstępne badania wykazały, że jest to metamfetamina o łącznej wadze ponad 6 gramów. Mężczyźni zostali zatrzymani i trafili do policyjnej celi – mówi st. asp. Izabela Gajewska, oficer prasowy piotrkowskiej KMP.

 

23 i 26-latek usłyszeli już zarzuty posiadania środków odurzających, a o ich dalszym losie wkrótce zdecyduje sąd. Funkcjonariusze w związku z tą sprawą podjęli kolejne działania. Dzięki dokładnej analizie zebranych informacji, policjanci ustalili osobę, która zajmowała się udostępnianiem środków odurzających. - Mundurowi szybko dotarli pod adres 44-letniego piotrkowianina. Mężczyzna został zatrzymany i usłyszał już zarzuty. Wobec niego prokurator zastosował dozór policyjny, a wkrótce za swoje czyny odpowie przed sądem - relacjonuje st. asp. Gajewska.

 

Posiadanie środków odurzających zagrożone jest karą nawet 3 lat więzienia. Z kolei za udostępnianie narkotyków starszy z mężczyzn może usłyszeć wyrok do 10 lat pozbawienia wolności.

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (8)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Kamis ~Kamis (Gość)31.07.2021 18:00

Tępić i jeszcze raz tępić takich typków.

70


goœć_gosc ~goœć_gosc (Gość)01.08.2021 13:00

Do Gorzkowic zajrzyjcie, bo tutaj po zmroku różne biznesmeny się spotykają

20


dwlkef ~dwlkef (Gość)31.07.2021 23:39

dac im jeszcze po 20 takich woreczkow na leb niech spozywaja przy policji i puscic wolno...

20


Prorokkk ~Prorokkk (Gość)31.07.2021 22:49

Jeden drugiemu w aucie podzucil i udawał że nie jego, a później tylko który ? poinformował skąd mieli towar.bardzo kumaci koledzy :)

20


XD ~XD (Gość)31.07.2021 17:19

No to niezły kumpel, jak tamtemu w aucie wyrzucił żeby na niego było, ziomek przyłóż do rany

20


Alan ~Alan (Gość)31.07.2021 14:27

Grubi dilerzy

20


reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat