Kino PIKSEL już w czwartek

Wtorek, 28 listopada 20232
„Goya. Śladami mistrza" - to tytuł kolejnego filmu, jaki zostanie wyświetlony w kinie studyjnym "PIKSEL". Seans zaplanowano w czwartek o godz. 18.00. Bilety już w sprzedaży.

„Goya. Śladami mistrza" odkrywa przed nami tajemnice geniusza, który z rozmachem portretował niespokojnego ducha swojej epoki. Sekrety łączących brutalność i delikatność świata, jego przepych i nędzę; będących zapisem wewnętrznych zmagań obrazów, rozszyfrowuje dla nas francuski scenarzysta, pisarz i dramaturg Jean-Claude Carrière (gutekfilm.pl).

 

Film będzie można obejrzeć w najbliższy czwartek (30.11) w kinie studyjnym „PIKSEL” w Mediatece 800-lecia (ul. M. Curie-Skłodowskiej 3). Projekcja rozpocznie się o godz. 18.00. Bilety do kupienia w dziale animacji mediateki (normalny – 20 zł, z kartą mieszkańca – 15 zł).

 

POLECAMY


Zainteresował temat?

1

0


Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

gość ? ~gość ? (Gość)28.11.2023 09:31

W odwiedziny do naszego szpitala nie wpuszczają, a tutaj organizują siedlisko do rozprzestrzeniania covidowego wirusa.

13


reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat