Advertisement

Inauguracja w złotym kolorze

ePiotrkow Poniedziałek, 16 stycznia 20232
Pięć złotych i dwa srebrne medale to dorobek zawodniczek piotrkowskiej Akademii Tańca Sportowego "Jaskółki" podczas tanecznych zawodów w Uniejowie, które zainaugurowały sezon w rywalizacji zawodników zrzeszonych w Polskim Związku Tańca Sportowego.

Ładuję galerię...

 

 

Zmagania kilkuset tancerzy z całej Polski w pierwszym cyklu całorocznych zawodów eliminacyjnych do Mistrzostw Polski PZTS rozgrywane były w 5 kategoriach wiekowych i różnych stylach tanecznych. Na parkiecie w każdej konkurencji zaprezentowali się soliści, duety, małe grupy i formacje. Łącznie sędziowie obejrzeli i ocenili ponad 290 choreografii.

 

Dla piotrkowskich zawodniczek z Akademii Tańca Sportowego „JASKÓŁKI” to bardzo dobry początek sezonu. Tancerki zdobyły pięć złotych i dwa srebrne medale. 

 

Pierwsze miejsca wytańczyły Antonina Jarzębska w kategorii Fantasy Show Solo Juniorzy oraz Kinga Klimczyk w kategorii Fantasy Show Solo Młodzieżowcy,  a także zespoły: „Mini -PERŁA” w kategorii Disco-Dance Młodzicy, „PERŁA” w kategorii Fantasy Show Juniorzy oraz „AEROBIK” w kategorii Modern Juniorzy. Z kolei na drugich miejscach sklasyfikowano piotrkowskie duety: Weronikę Malinowską i Alicję Chybała w kategorii Free Dance Duety Junior oraz Amelię Olczyk i Agnieszkę Jagodzińską w kategorii Hip-Hop Duety Kadeci.

Jesteśmy dumni z naszych podopiecznych. Nasza wspólna praca przekłada się na wysoki poziom i tak dobre wyniki. Należy jednak pamiętać, że to dopiero początek rywalizacji i pierwsze starty. Aby utrzymać formę przez cały rok trzeba systematycznie i wytrwale trenować by doskonalić swoje umiejętności, wygrywać i gromadzić punkty rankingowe, aby na koniec roku bronić tytułów mistrzowskich - podkreśla Magdalena Markiewicz, trenerka "Jaskółek". 

 

 


Zainteresował temat?

0

0


Advertisement

r e k l a m a

Advertisement

Komentarze (2)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Piotrkowwiannka ~Piotrkowwiannka (Gość)16.01.2023 13:33

Super, wielkie gratulacje. Jesteście niesamowite ????

10


Gosc8 ~Gosc8 (Gość)16.01.2023 12:30

Brawo dziewczyny,gdzie pojedziecie tam pozamiatacie.Super powodzenia.

10


Advertisement
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Advertisement
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat