Reklama

Będzie trzeci punkt wymazowy w Piotrkowie

ePiotrkow Piątek, 28 stycznia 2022834427
Od poniedziałku w Piotrkowie ma działać trzeci punkt wymazowy. Badanie na obecność koronawirusa będzie można zrobić przy ul. Sulejowskiej.
Fot. M. Pawłowska

Ogromne kolejki w punkcie wymazów to temat, który pojawił się w mieście na początku tygodnia. Zwiększone zapotrzebowanie spowodowało otwarcie drugiego punktu, który rozładował ogromne kolejki. Wówczas łódzki oddział NFZ informował, że podejmuje rozmowy z laboratoriami, aby także w jednym z nich stworzyć punkt wymazowy. 

 

Powstanie trzeciego punktu badań w kierunku Covid-19 to efekt właśnie tych rozmów. Nowe miejsce wymazów ma działać od poniedziałku i będzie zlokalizowane przy ul. Sulejowskiej 40a. 

 

Więcej szczegółów dotyczących organizacji punktu podamy w poniedziałek. 

 


Zainteresował temat?

1

6


Reklama

r e k l a m a

Reklama

Komentarze (27)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Andrzejmasztalerz ~Andrzejmasztalerz (Gość)28.01.2022 19:09

Najlepiej sie na rondzie sulejowskim rozstawcie !!!

20


OMG ~OMG (Gość)29.01.2022 14:33

Powolne gotowanie żaby trwa w najlepsze. Niektóre kraje jak Anglia i Dania zaczynają się raczkiem z tego cyrku wycofywać, w Kanadzie ogromny protest przeciw segregacji sanitarnej i durnym obostrzeniom ale po co o tym pisać? To nie dobra jest....

82


XDXDXDXD ~XDXDXDXD (Gość)30.01.2022 15:49

A to czym można się tam wymazać? Miodem, smarem czy kremem?

41


 biełsat ~ biełsat (Gość)29.01.2022 15:44

Pan Prezydent Łukaszenka we wczorajszym przedwojennym, doskonałym przemówieniu przed Zgromadzeniem Narodowym o plandemii i koronapsychozie, o terrorze łotra Dawida-19: "To są wszystko Technologie Globalnej Ekspansji (...) Jednym słowem zagnali wszystkich do domów, dali gadżety, podmienili im rzeczywistość i faszerują lekami

42


wolność ~wolność (Gość)28.01.2022 19:36


,,Aby zło zatriumfowało, wystarczy, by dobry człowiek niczego nie robił."
Edmund Burke

61


Jaqwe ~Jaqwe (Gość)28.01.2022 21:50

A nie lepiej porządną promocję szczepień? A, nie... Przecież miasto pod opieką panienki, co to kopią Izydy dla celów finansowych do kościoła sprowadzona. To nie trzeba...

49


Olivia ~Olivia (Gość)28.01.2022 23:36

Zlikwidować NFZ I w ich siedzibie za te pieniądze co na administrację idzie tam , będzie jeszcze oddział covidowy dodatkowo

11


Gazer ~Gazer (Gość)29.01.2022 04:47

Powinny byc takie punkty ale z alkomatami do badań.Czlowiek by chociaż wiedział na czym stoi.

21


Molka ~Molka (Gość)28.01.2022 23:47

Kontenerowe kartonowe państwo pis
Polska w ruinie

61