10 tys. dla najzdolniejszych uczniów i studentów

Piątek, 21 stycznia 20220
Nawet 10 tys. złotych może otrzymać stypendysta naukowy marszałka województwa łódzkiego. W poniedziałek rusza nabór wniosków o finansowe wsparcie najzdolniejszych uczniów i studentów.
Fot. UM w Łodzi Fot. UM w Łodzi

Nabór wniosków potrwa do 18 lutego, a wnioski będzie można składać w biurze podawczym Urzędu Marszałkowskiego lub ewentualnie przesłać pocztą. 

To jest nasza forma pomocy dla najbardziej uzdolnionej młodzieży. Wierzę, że to wsparcie pomoże im dalej się rozwijać i poszerzać swoje zainteresowania - mówi Grzegorz Schreiber, marszałek województwa łódzkiego.

Stypendia naukowe przyznawane są w dwóch kategoriach: uczeń i student. Można je otrzymać m.in. za osiągnięcia uzyskane w olimpiadach i konkursach, aktywność naukową oraz społeczną, w szczególności w formie wolontariatu.

 

Regulamin, karty zgłoszeniowe oraz wszystkie szczegóły na stronie UM w Łodzi

POLECAMY


Zainteresował temat?

0

2


Komentarze (0)

Zaloguj się: FacebookGoogleKonto ePiotrkow.pl
loading
Portal epiotrkow.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników. Osoby komentujące czynią to na swoją odpowiedzialność karną lub cywilną.

Na tym forum nie ma jeszcze wpisów
reklama
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat