Wreszcie zwycięstwo Concordii. Zdecydowała druga połowa

Strefa FM Sobota, 13 listopada 20104
Czternaście spotkań bez zwycięstwa i wreszcie koniec. W ostatnim meczu rundy jesiennej trzeciej ligi (grupa łódzko-mazowiecka) Concordia Piotrków pokonała w derbowym spotkaniu okręgu piotrkowskiego Pilicę Przedbórz 3:1 (0:0).

Strzelanie bramek rozpoczęli w tym meczu goście. W 47. minucie w polu karnym jak rutyniarz zachował się Przemysław Kornacki i pewnym strzałem pokonał Kamila Hrynowieckiego. Concordia po utracie gola zaczęła grać bardzo dobrze. W 62. minucie przepięknym uderzeniem z 30 metrów popisał się Daniel Szymczyk. Bramkarz Pilicy Michał Dzwonkowski był bez szans (na zdjęciu moment strzelenia gola). Concordia poszła za ciosem. W 74. minucie w pole karne dośrodkował Ajibola Oshikoya, a akcję wykończył Tomasz Wolan. W ostatniej minucie gospodarze przeprowadzili kontrę, która rozstrzygnęła mecz. Różycki podał do Wolana, który bez żadnych problemów umieścił piłkę w bramce.
Mimo zwycięstwa Concordia została na ostatnim miejscu w tabeli trzeciej ligi. Zwycięstwo pozwoli jednak z nieco większym optymizmem spojrzeć na rundę wiosenną, w której piotrkowski zespół będzie musiał walczyć o uniknięcie spadku.

CONCORDIA PIOTRKÓW - PILICA PRZEDBÓRZ 3:1 (0:0)
Bramka: Daniel Szymczyk 62, Tomasz Wolan 74, 90 - Przemysław Kornacki 47

CONCORDIA: Hrynowiecki - Głowacki ż, Karasiak, Grzywiński, Kukułka ż - Różycki, Raczyński (55' Oshikoya), Juszkiewicz ż, Wolan, Szymczyk ż (90' Stolarski) - Zaor (57' Moliński).
Trenerzy: Marek Pochopień i Sławomir Majak

PILICA: Dzwonkowski - Grala (76' Rabenda), Bartkowiak, Lizińczyk (67' Strojkowski), Frączyk - Kornacki, Marcioch, Pyka (85' Balcerek), Wyciszkiewicz - Bała, Korytkowski.
Trener: Andrzej Dec

Sędziował: Michał Gajda (Łódź). Widzów: 150