metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
dj ~dj (Gość)15.10.2021 09:17

Propaganda sukcesu. Przekuć porażkę w sukces. Niezagrożony wynik Wisły, rozsądnie nie forsowali tępa. Jedyny sposób na pokonanie Wisły zna pani była prezes.

63


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)14.10.2021 09:27

Brawo. Przed spotkaniem było wiadomo, zet delikatnie mówiąc, nie jesteśmy faworytem. Ale pomimo różnicy klas miło było oglądać Piotrkowianina. Widać było (w przeciwieństwie do 2 meczów wyjazdowych) wolę walki i ambicje. Zawodnicy nie odpuszczali, aż się raz zakotłowało na boisku. Świetny mecz Matyjasika i Chmurskiego, ale i kilku innych zawodników. Do poprawy gra lewego skrzydła. Pozarek i Jedraszczyk tryskali humorem i chyba szybko wrócą do składu, chociaż kontuzja tego drugiego wydawała się groźna. Bramkarz gości, wiadomo klasa sama w sobie, przyczynił się do sukcesu przyjezdnych. U nas nie zagrał praktycznie Ligarzewski, faktycznie na rozgrzewce nie wyglądał najlepiej, ale Chmurski dał sobie wyśmienicie radę. Byloby fajnie mieć mocną konkurencję na bramce i liczę na to, że bramka wkrótce będzie mocnym punktem naszej drużyny. Brawo, tak grać, nie odpuszczać. Pomimo przegranej ocenić należy, że było całkiem dobrze. W następnym meczu też dajcie z siebie wszystko.

72


Nowy komentarz

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat