Advertisement
metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
dj ~dj (Gość)15.10.2021 09:17

Propaganda sukcesu. Przekuć porażkę w sukces. Niezagrożony wynik Wisły, rozsądnie nie forsowali tępa. Jedyny sposób na pokonanie Wisły zna pani była prezes.

63


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)14.10.2021 09:27

Brawo. Przed spotkaniem było wiadomo, zet delikatnie mówiąc, nie jesteśmy faworytem. Ale pomimo różnicy klas miło było oglądać Piotrkowianina. Widać było (w przeciwieństwie do 2 meczów wyjazdowych) wolę walki i ambicje. Zawodnicy nie odpuszczali, aż się raz zakotłowało na boisku. Świetny mecz Matyjasika i Chmurskiego, ale i kilku innych zawodników. Do poprawy gra lewego skrzydła. Pozarek i Jedraszczyk tryskali humorem i chyba szybko wrócą do składu, chociaż kontuzja tego drugiego wydawała się groźna. Bramkarz gości, wiadomo klasa sama w sobie, przyczynił się do sukcesu przyjezdnych. U nas nie zagrał praktycznie Ligarzewski, faktycznie na rozgrzewce nie wyglądał najlepiej, ale Chmurski dał sobie wyśmienicie radę. Byloby fajnie mieć mocną konkurencję na bramce i liczę na to, że bramka wkrótce będzie mocnym punktem naszej drużyny. Brawo, tak grać, nie odpuszczać. Pomimo przegranej ocenić należy, że było całkiem dobrze. W następnym meczu też dajcie z siebie wszystko.

72


Nowy komentarz
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat