metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
go?ć_rosario ~go?ć_rosario (Gość)04.06.2023 09:27

Dziękujemy za wspólną modlitwę! Praca nad sobą wymaga więcej wysiłku niż trolowanie w Internecie. Ale wybór ma każdy.

812


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)06.06.2023 00:49

Nie możeta zrobić damsko - męskiego? Wtenczas byłoby was o wiele więcej i śpiewy na dwa chóry byłyby piękniejsze. No i sama też bym się dołączyła. A poza tym - gdzie się podział bardzo przystojny pan Rysiu noszący krzyż? Czyżby porwała go jakaś kobitka?

31


kolargol ~kolargol (Gość)06.06.2023 07:24

kogo ta szopka obchodzi

43


suweren ~suweren (Gość)04.06.2023 15:31

4 czerwca 1992 roku zablokowano dekomunizację w Polsce. Dzisiaj po 31 lata ta sama ekipa chce zablokować derusyfikację w Polsce. #Marsz w Warszawie jest tego namacalnym przykładem.

820


Rady ~Rady (Gość)04.06.2023 17:24

Chłopy mogliby po drodze śmieci zbierać, zrobiliby przynajmniej coś pożytecznego.

184


piotrk ~piotrk (Gość)07.06.2023 13:21

Zastanawia mnie celowość tych manifestacji. Wiernych w kościołach ubywa, demonstrantów ubywa. Uparcie kroczą jakiś cel w tym mają, czyżby dołączenie do struktur "czcigodnie nam panujących". O modlitwę na pewno nie chodzi bo można się modlić w kościele lub w domu. Jak chodzą to coś wychodzą. Tylko nie wiem czy już nie jest zbyt późno, a może sztandar należy zmienić. Osobiście mnie to nie przeszkadza. pozdrawiam

31


Lumumba ~Lumumba (Gość)05.06.2023 13:13

Cała nadzieja w normalnej młodzieży.

82


Rosario Rosarioranga06.06.2023 13:44

Piotrków Różańcowy! Modlitwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła, wielu pomogła. Braterstwo modlitwy zmienia nas, nasze rodziny, nasze miasto i Ojczyznę na lepsze. Zapraszamy wszystkich mężczyzn na kolejne spotkanie w pierwszą sobotę lipca :)

33


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat