metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Rosario Rosarioranga06.06.2023 13:44

Piotrków Różańcowy! Modlitwa jeszcze nikomu nie zaszkodziła, wielu pomogła. Braterstwo modlitwy zmienia nas, nasze rodziny, nasze miasto i Ojczyznę na lepsze. Zapraszamy wszystkich mężczyzn na kolejne spotkanie w pierwszą sobotę lipca :)

33


Lumumba ~Lumumba (Gość)05.06.2023 13:13

Cała nadzieja w normalnej młodzieży.

82


piotrk ~piotrk (Gość)07.06.2023 13:21

Zastanawia mnie celowość tych manifestacji. Wiernych w kościołach ubywa, demonstrantów ubywa. Uparcie kroczą jakiś cel w tym mają, czyżby dołączenie do struktur "czcigodnie nam panujących". O modlitwę na pewno nie chodzi bo można się modlić w kościele lub w domu. Jak chodzą to coś wychodzą. Tylko nie wiem czy już nie jest zbyt późno, a może sztandar należy zmienić. Osobiście mnie to nie przeszkadza. pozdrawiam

31


Rady ~Rady (Gość)04.06.2023 17:24

Chłopy mogliby po drodze śmieci zbierać, zrobiliby przynajmniej coś pożytecznego.

184


suweren ~suweren (Gość)04.06.2023 15:31

4 czerwca 1992 roku zablokowano dekomunizację w Polsce. Dzisiaj po 31 lata ta sama ekipa chce zablokować derusyfikację w Polsce. #Marsz w Warszawie jest tego namacalnym przykładem.

820


kolargol ~kolargol (Gość)06.06.2023 07:24

kogo ta szopka obchodzi

43


go?ć_piotrkowianka ~go?ć_piotrkowianka (Gość)06.06.2023 00:49

Nie możeta zrobić damsko - męskiego? Wtenczas byłoby was o wiele więcej i śpiewy na dwa chóry byłyby piękniejsze. No i sama też bym się dołączyła. A poza tym - gdzie się podział bardzo przystojny pan Rysiu noszący krzyż? Czyżby porwała go jakaś kobitka?

31


go?ć_rosario ~go?ć_rosario (Gość)04.06.2023 09:27

Dziękujemy za wspólną modlitwę! Praca nad sobą wymaga więcej wysiłku niż trolowanie w Internecie. Ale wybór ma każdy.

812


Ep ~Ep (Gość)04.06.2023 09:48

Dziś w tvn uwaga godz19/45 program o oszukańczym deweloperze z Piotrkowa

91


Mój punkt widzenia ~Mój punkt widzenia (Gość)04.06.2023 18:15

A ja uważam że skoro mamy demokrację każdy może robic co chce. Chcą się modlić i maszerować niech modlą i maszerują. Czy robią komuś krzywdę? Każdy może w każdej sprawie robic marsze więc o co chodzi??? Czy wygładzane są jakieś niedorzeczne hasła ideologiczne nawołują do czegoś??? Tylko się modlą.... a dla tych co się zaraz odezwą do wiadomości to nie chodzę fo kościoła i jestem osobą niewierzącą. Ale uważam że mają prawo poki nikomu się krzywda nie dzieje

78


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat