metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
gusc ~gusc (Gość)25.01.2014 21:34

no to konczyc ten bal i za ŁOPATY karwasz wasza mac, miastem sie nie da przejechac

60


mooloo ~mooloo (Gość)25.01.2014 21:38

A co to jest za nagroda? Jakieś pieniądze? Jeśli tak to jakie to są pieniądze i ile kosztowało zorganizowanie tej gali? Czyżby organizacja gali była wielokrotnie droższa niż sama nagroda? Czego to się nie zrobi aby być na zdjęciu jako ten co Chojnie daje.

40


maniek ~maniek (Gość)25.01.2014 21:51

HARC teraz zajmie się kampanią?

52


SPROSTOWANIE ~SPROSTOWANIE (Gość)26.01.2014 02:00

1. Głównym punktem imprezy z udziałem samych urzędników nie było oczywiście wręczenie nagrody prezydenta miasta, tylko coroczna pokazówka, jakich to osiągnięć prezydent dokonał w roku ubiegłym.[/b]
2. Za występ Turnaua i Sikorowskiego magistrat zapłacił 13 tys. zł.
3. Każdy też mógł za darmo nażreć się do woli. Na sali było 250 osób.

70


były ~były (Gość)26.01.2014 08:43

Jak ja pamiętam to jest nagroda honorowa , bez żadnych gratyfikacji pieniężnych. "Kropla drąży skałę" tak się nazywa ta statuetka. Koszty tej imprezy przewyższają nie jeden budżet stowarzyszeń , lub klubów sportowych.

70


komentator ~komentator (Gość)26.01.2014 11:30

Ksiądz Ireneusz zachowywał się jak celebryta, jeszcze chwila a zacząłby autografy rozdawać. Zero refleksji...

72


Piotrek-piotrkowski ~Piotrek-piotrkowski (Gość)26.01.2014 12:35

O!!! jest ojciec ;doktor;IRENEUSZ ciekawy jestem kto go zaprosił i kto go póżniej gościł???? ha ha ha.

63


Ygrek ~Ygrek (Gość)26.01.2014 15:48

Rżanek bacznie udawał przez całą imprezę, że Bochyńskiego nie widzi.

40


Ozyasz ~Ozyasz (Gość)26.01.2014 16:01

zgubiło go:
1. parcie na szkło.........
2. brak skromności........
3. pycha.............
4. próżność...........
4. apetyt na zaszczyty...........
5. kolaborowanie z elitami władzy miejskiej...........
6. gwiazdorzenie..........
7. wiara, że stał się autorytetem dla miasta...........
oraz pkt 8. czyli tupet, co widzimy na załączonym do tekstu zdjęciu.

31


Aman Amanranga26.01.2014 20:36

"Piotrekpiotrkowski" napisał(a):
O!!! jest ojciec ;doktor;IRENEUSZ ciekawy jestem kto go zaprosił i kto go później gościł???? ha ha ha.

Wiesz, w sumie było tam tak wiele młodzieży i dzieci, więc trudno się dziwić, żeby go nie było.

41


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat