metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
a-z ~a-z (Gość)29.01.2014 11:13

Gratuluję panu "J" klakierów . To też sukces!!!!!

10


forum ~forum (Gość)29.01.2014 11:15

"Kiedys-Aga" napisał(a):
A, to tu Was boli. Imprezka była za "tak zwane wasze", a Was nie było.

dobrze, że niedługo wybory, jest szansa na wywietrzenie budynków UM i pozbycie się rozumków Twojego typu

42


Zanzi ~Zanzi (Gość)29.01.2014 11:28

"Kiedys-Aga" napisał(a):
A, to tu Was boli. Imprezka była za "tak zwane wasze", a Was nie było. I przy tej okazji dokopać trzeba Bogu ducha winnym ludziom. ...,że Harc, że radni, że ksiądz... Ech ludzie niskich polotów, kiedy przestaniecie wreszcie ziać nienawiścią? Zazdrościsz radnym - sam startuj. Będziesz mieć ku temu okazję. Chcesz nagrody prezydenta - rób coś dla innych, pokaż na co Ciebie stać. Najłatwiej jest stać z boku i krytykować. A pokaż wszystkim, że Ty będziesz lepszy. I w przyszłym roku to Ty będziesz bawić się na koncercie, a Twoi "przyjaciele" z forum znów będą wylewać swój jad, tylko tym razem również na Ciebie. Pozdrawiam.

Widać, że jesteś zwolenniczką "zabawy za cudze" oraz marnowania i przejadania "miastowych" zasobów pieniężnych. Szkoda. Bo chyba nie tędy droga. Nie znam w/w stowarzyszenia ani jego działalności, na nagrodach od prezydenta tym bardziej mi nie zależy, tylko po co ta cała otoczka? Hasło "korzystaj, póki możesz" przyświeca obecnej władzy? ;) Co do księżula, to pewnie i tak niedługo wróci "na salony", jako męczennik piotrkowski ;)

32


97-300 97-300ranga29.01.2014 11:31

Psy szczekają a karawana idzie dalej.

15


ares1 ~ares1 (Gość)29.01.2014 12:26

"Zanzi" napisał(a):
Co do księżula, to pewnie i tak niedługo wróci "na salony", jako męczennik piotrkowski ;)


Ale smród już zostanie!Fujj!

42


Kiedyś-Aga ~Kiedyś-Aga (Gość)01.02.2014 19:54

"Zanzi" napisał(a):

:)Ja widzisz bawię się za tzw."swoje". O stowarzyszeniu słyszałam, bo lubię wiedzieć co dzieje się w moim mieście. To lepsze niż siedzenie przy kompie i wpisywanie zjadliwych komentarzy podpisując się kilkoma nickami. Twoje słowa: "Hasło "korzystaj, póki możesz" przyświeca obecnej władzy? ;)" są śmieszne, bo jak sięgnę pamięcią poprzednie władze były bardzo hojne dla swoich i nie liczyły się z nami - mieszkańcami. A teraz od dobrych kilku lat również mieszkańcy mogą cieszyć się z wielu atrakcji i to "miasto" wychodzi do nas z propozycjami. Twój ból, jeśli tego nie widzisz. Ja jestem z tą grupą mieszkańców, która popiera OBECNĄ władzę. I stowarzyszenie HARC oczywiście. Tak trzymać:)Pozdrawiam.

23


Zanzi ~Zanzi (Gość)02.02.2014 11:53

"KiedysAga" napisał(a):
Ja widzisz bawię się za tzw."swoje"

Ja nie widzę, czy Ty bawisz się za swoje czy nie za swoje :) Napisałam, że jesteś tego zwolenniczką :)

"KiedysAga" napisał(a):
O stowarzyszeniu słyszałam, bo lubię wiedzieć co dzieje się w moim mieście.

To miło, ale poza Tobą i paroma osobami związanymi z owym stowarzyszeniem, nikt nie zna bliżej jego działalności.

"KiedysAga" napisał(a):
A teraz od dobrych kilku lat również mieszkańcy mogą cieszyć się z wielu atrakcji i to "miasto" wychodzi do nas z propozycjami.

Tu rozbawiłaś mnie najbardziej. Fakt, miasto kwitnie, rozwija się i tylko "głupie ludzie" tego jakoś nie widzą ;)

"KiedysAga" napisał(a):
Ja jestem z tą grupą mieszkańców, która popiera OBECNĄ władzę.

To zdanie jest kwintesencją całego Twojego komentarza, do którego więcej komentarzy ja nie mam :)

44


:) ~:) (Gość)02.02.2014 18:08

"Ciacho" napisał(a):


Więc się nie przejmuj i rób swoje - skoro tyle robisz.

10


Kiedyś-Aga ~Kiedyś-Aga (Gość)02.02.2014 19:45

"Zanzi" napisał(a):

Nie mam zamiaru wdawać się z Tobą w pustą wymianę zdań więc tylko odniosę się do jednego Twojego stwierdzenia:"To miło, ale poza Tobą i paroma osobami związanymi z owym stowarzyszeniem, nikt nie zna bliżej jego działalności." To dziwne, bo zarówno w stacji Radio Strefa FM, jak i na portalu epiotrkow dużo mówiło się i pisało o tym stowarzyszeniu. Wniosek z tego jest taki, że albo (z lenistwa) nie wiesz na kogo "nadajesz" ale piszesz tylko po to, żeby pisać, lub też nie bardzo rozumiesz treści przeczytanej lub zasłyszanej informacji i tak jak wyżej piszesz tylko po to,....itd. Więcej komentować nie mam zamiaru, bo cóż, ludzi nieprzekonanych nie przekonam. Pozdrawiam.

04


Kiedyś - Aga ~Kiedyś - Aga (Gość)02.02.2014 21:46

"Zanzi" napisał(a):

I jeszcze jedno - dla doinformowania http://www.harc.com.pl/ http://wolontariat.harc.com.pl/ Poczytaj, bo warto. Moje pytanie - czy zbierasz plastikowe nakrętki? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi - nie, to sorki (zdecydowana większość mieszkańców Piotrkowa zbiera). Jeżeli odpowiedziałaś - tak, to widzisz, już bierzesz udział w akcji HARC-a, bo to oni odbierają te nakrętki i przekazują do recyclingu, a otrzymane pieniążki przekazują potrzebującym :). Tę i inne wiadomości znajdziesz na w/w stronach. Pozdrawiam.

14


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat