metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
go?ć_gosc ~go?ć_gosc (Gość)17.04.2024 14:17

Ręce opadły, nigdy więcej już nie dostanie Pani mojego głosu

547


Wróżbita ~Wróżbita (Gość)17.04.2024 15:19

Zmiana jest już konieczna, każdy Wam to powie, bo niewiele się tu dzieje, w tym naszym Piotrkowie. Trzeba młodych ludzi do działania gotowych, nowego spojrzenia na miasto i umysłów zdrowych. Stary system się chwieje, trzeszczy pod wpływem młodości, teraz jest ten moment potrzeba jedności. Zróbmy wielką zmianę dla siebie i dzieci, niech nad naszym Piotrkowem znów słońce zaświeci. Niech nowe zastąpi stare, trzeba świeżych ludzi, to dla nas jest ważne, niech nikt się nie łudzi. Inaczej będzie co mamy, życie bez przyszłości, ucieczka młodych z miasta i bezsens starości. W naszych rękach jest przyszłość nas i naszych dzieci, niech świadomy wybór nasze myśli oświeci. Taka moja porada dla mieszkańców Piotrkowa, wierzę że nasza mądrość jest na to gotowa.

304


Antonio Banderas ~Antonio Banderas (Gość)17.04.2024 15:09

Marlenka to jest kobitka:)

529


Eh. ~Eh. (Gość)17.04.2024 15:44

Czyli w wolnym tłumaczeniu:nie udzielę nikomu poparcia, ale zasugeruję Wam, żebyście zagłosowali na Pana Chojniaka, bo i tak już zaczęłam się z nim dogadywać na wypadek, gdyby wygrał wybory, a nie mogę znieść, że mało znany i młodszy gość zyskał więcej Waszego poparcia, niż ja. W sumie to mam gdzieś zmiany w tym mieście, moje urażone ego jest ważniejsze od Was.

403


Lucyfer ~Lucyfer (Gość)17.04.2024 15:51

Ja bynajmniej jej wieże

54


mieszkaniec miasta ~mieszkaniec miasta (Gość)17.04.2024 15:55

Przecież to ewidentne poparcie dla Chojniaka! Cytuję wypowiedź: "Na pierwszym miejscu stawiam szeroko pojętą wiedzę, a przede wszystkim doświadczenie" - czy Pani Marlena ma mieszkańców za idiotów? Mogła się lepiej wcale nie wypowiadać - ale jak widać układanki z dotychczasową władzą i tradycyjnie "JA" jest dla niej najważniejsze. Kompromitacja wg mnie totalna i porażka pani Wężyk. Błagam tych, którzy piszą, że to głos rozsądku o czytanie między wierszami. To nie takie trudne. Drugi raz Julek dostał od niej w twarz. Będę o tym pamiętał. Państwu też to sugeruję.

160


Sebix ~Sebix (Gość)17.04.2024 15:58

A dlaczego pani Wężyk miałaby popierać pana niedoświadczonego skoro jego środowisko rozpowiada wokół,że on nie jest związany z żadną partią????
Skoro nie jest związany z KO to dlaczego kandydat KO miałaby go popierać???
Kto wie kto stoi za tym młodym i jakie ma pomysły???

58


wieżaciśnień ~wieżaciśnień (Gość)17.04.2024 14:28

No cóż głos rozsądku. Wybór mamy miedzy dwoma złymi kandydatami z jednej strony K.Ch który wiadomo jaki jest a z drugiej strony niby młody inny ale przez kogo sterowany. Pytanie zasadnicze kto dał mu takie pieniądze na kampanie i co w zamian oczekuje. Chyba lepiej nie iść na wybory i za 2 lata wygranemu jak będzie żle rządził zrobimy referendum. Przy niskiej frekwencji próg referendalny też będzie niski

828


rozumiem, że ~rozumiem, że (Gość)17.04.2024 16:00

Pani Wężyk-Głowackiej ciężko przełknąć żabę jaką stał się Pan Wiernicki. Musiała zwołać konferencję, żeby oznajmić, że tak naprawdę nie ma nic do powiedzenia. Dziwne, że nie na tle kominów z ciepłowni. Niech się już Pani nie ośmiesza.

182


Gość gość ~Gość gość (Gość)17.04.2024 16:06

Pani Marlenie już podziękujemy w poprzednich wyborach się Pani popisała. A teraz czysta zawiść w Pani słowach

140


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat