metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Post factum ~Post factum (Gość)17.04.2024 14:15

Głosowałem na Panią Marlenę teraz postawię jednak na Chojniaka . A nie na piotrkowskiego Stana Tymińskiego

515


Donald z Piotrkowa ~Donald z Piotrkowa (Gość)17.04.2024 13:37

Jako wyborca liberalny 7 kwietnia głosowałem na Panią Wężyk-Głowacką.
Skoro Pan Juliusz rozgłasza,że nie jest już związany z PO choć w siedzi sam opublikował mnóstwo zdjęć z eksposłem i panią Małgosią, to jako wyborca PO
z rozsądku 21 kwietnia zagłosuję na pana Krzysztofa Chojniaka.
Bo on przynajmniej nie skaczy po komitetach jak żaba po kamieniach.

925


słuchacz ~słuchacz (Gość)17.04.2024 13:56

A jakie stanowisko mają inni kandydaci?
Janik jakoś znikł, może on na wice prezydenta się szykuje, albo na przewodniczącego rady miasta?
Beata D. ostro promuje Chojniaka.

240


kjhk ~kjhk (Gość)17.04.2024 14:26

Podobno kiwała jak pod bramką jak rasowy napastnik. Ale tym razem chyba sama się okiwała. Nikomu nie musi nic przekazywać. Samo oddamy głos za młodym Wiernickim.

2511


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)17.04.2024 14:36

A co z panią Chojnacka? Skoro tak bardzo jej zależało na odwołaniu Chojniaka powinna teraz zmobilizować swój elektorat. No chyba że ma stanowisko radnej i odwołanie Chojniaka już jej nie interesuje.

252


Agata bez odbioru ~Agata bez odbioru (Gość)17.04.2024 14:37

p. Marleno już nie chce Pani zmiany Piotrkowa? Już nie chce Pani odsunąć obecnego włodarza od stołka? Głosowałam na Panią w I turze, ale teraz się zawiodłam, niektóre plotki ziarenko prawdy w sobie mają, młody Panią pokonał i trzeba unieść się honorem? Głosuję na p. Juliusza by w końcu ten Chojniak się odklei od stołeczka i na dno pójdzie całe kolesiostwo łącznie Pani układem.

313


pytanie ~pytanie (Gość)17.04.2024 13:20

Czy Juliusz Wiernicki startował w wyborach parlamentarnych w 2023 do Sejmu z list Koalicji Obywatelskiej i jest członkiem Koalicji Obywatelskiej ?

814


Ja ~Ja (Gość)17.04.2024 14:25

Jak Marlena ma poprzeć Julka skoro usunęła Go z listy. Duma na to nie pozwala. Szkoda, że nie chce dobrze dla miasta tylko liczą się partyjne zagrywki. Teraz dała się poznać jako karierowiczka a nie lokalna patriotka. Kolejny plus dla Julka, że już nie jest w to umoczony.

446


Głosujmy za zmianą ~Głosujmy za zmianą (Gość)17.04.2024 14:50

Zagłosujmy za zmianą i świeżością. Po co tkwić w tej stagnacji przez kolejną kadencję? Wszyscy, którzy głosowali w I turze przeciwko Chojniakowi chcą zmiany więc zagłosujmy tak i teraz. Może młody, może niedoświadczony ale od tego jest rada by ze sobą również współpracować, trzeba dać szansę. Z Chojniakiem doświadczenie daje tylko punkt dla "niedasizmu".

343


al ~al (Gość)17.04.2024 15:01

Pani Agnieszko , panie Janik nie idźcie tą drogą , poprzyjcie , dajcie szanse na zmianę prezydenta.

264


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat