Artykuły do tagu: zakażenia

COVID-19: Najmniej zakażeń od września ubiegłego roku
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 333 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 24 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Nie było ofiar śmiertelnych. Mamy też 130 ozdrowieńców.
COVID-19: Stan na niedzielę
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 579 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 47 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Nie odnotowano tu ofiar śmiertelnych. Mamy też 134 ozdrowieńców.
COVID-19: Są zakażenia w Piotrkowie i powiecie
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 1 230 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 106 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 9 osób, wszystkie posiadały choroby współistniejace. Mamy też 180 ozdrowieńców.
COVID-19: Niemal 100 nowych zakażeń w Łódzkiem
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 1 267 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 92 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarło 20 osób, 7 z nich nie posiadało chorób współistniejacych. Mamy też 95 ozdrowieńców.
COVID-19: Bez nowych zakażonych w powiecie piotrkowskim
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 1000 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 83 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarło 12 osób, 1 z nich nie posiadała chorób współistniejacych. Mamy też 179 ozdrowieńców.
COVID-19: Najmniej zakażeń od miesięcy
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 559 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 48 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Nie odnotowano ofiar śmiertelnych. Mamy też 247 ozdrowieńców.
COVID-19: Nowe zakażenia w Łódzkiem
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 1 516 kolejnych chorych na COVID-19.   W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 122 nowe przypadki zakażenia koronawirusem. Zmarło 9 osób, 2 z nich nie posiadały chorób współistniejących. Mamy też 342 ozdrowieńców.
COVID-19: Pięć powiatów w Łódzkiem bez nowych zakażeń
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 1 679 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 135 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 12 osób, 5 z nich nie posiadało chorób współistniejacych. Mamy też 339 ozdrowieńców.
COVD-19: Ponad 2 tysiące nowych zakażeń
Według najnowszego raportu Ministerstwa Zdrowia w całej Polsce jest 2 086 kolejnych chorych na COVID-19. W województwie łódzkim potwierdzono natomiast 146 nowych przypadków zakażenia koronawirusem. Zmarło 21 osób, 3 z nich nie posiadały chorób współistniejacych. Mamy też 329 ozdrowieńców.
Prof. Gut: mamy ponad 30 procent mniej zakażeń niż tydzień temu
Mamy ponad 30 procent mniej zakażeń koronawirusem niż tydzień temu. Tendencja spadkowa utrzymuje się zarówno, jeśli chodzi o liczbę zakażeń jak i zgonów - powiedział w środę PAP wirusolog prof. Włodzimierz Gut odnosząc się do najnowszych danych epidemicznych opublikowanych przez resort zdrowia.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat