Artykuły do tagu: Młodzieży

Piotrków przyjmie 200 pielgrzymów Światowych Dni Młodzieży
Około 200 osób przyjedzie w lipcu do Piotrkowa na Światowe Dni Młodzieży.
Światowe Dni Młodzieży: Nadal nie wiemy, ile osób przyjedzie do Piotrkowa
Nadal nie wiemy, ile osób przyjdzie do Piotrkowa Trybunalskiego w ramach Światowych Dni Młodzieży. - Nie dysponujemy najważniejszymi dla nas danymi, nie wiemy, ilu gości możemy się spodziewać. Okazuje się, że termin zgłoszeń został przesunięty do końca marca – mówi Jacek Bykowski z piotrkowskiego magistratu.
Świąteczne podarunki dla piotrkowskiej rodziny
22 grudnia piotrkowskie struktury Forum Młodych Ludowców przy współpracy ze Związkiem Młodzieży Wiejskiej obdarowali prezentami świątecznymi jedną z rodzin mieszkającą w Piotrkowie Trybunalskim.
Symbole Światowych Dni Młodzieży w Piotrkowie
Symbole Światowych Dni Młodzieży dotarły w środę do Piotrkowa.
Chcesz pomóc w przygotowaniach do Światowych Dni Młodzieży?
Piotrków przystępuje do oficjalnych przygotowań do Światowych Dni Młodzieży 2016. Poszukiwani są wolontariusze, którzy pomogą w przygotowaniu tego wydarzenia.
Wszystko w ramach Światowych Dni Młodzieży. Przez tydzień, od 19 do 25 lipca, młodzież z całego świata będzie gościć w archidiecezjach całej Polski, także w Piotrkowie.
Kilkuset pielgrzymów przyjedzie do Piotrkowa
Kiedy w 2013 r. Ojciec Święty Franciszek ogłosił decyzję o tym, że kolejne Światowe Dni Młodzieży odbędą się w Krakowie, był wielki entuzjazm. Teraz – jest wielki entuzjazm i mnóstwo pracy, by przyjazd do Polski ok. 3 mln ludzi dobrze zorganizować. W tym wielkim przedsięwzięciu weźmie udział także Piotrków. Na tydzień przyjedzie do nas kilkuset pielgrzymów.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat