metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Pitkowa ~Pitkowa (Gość)07.06.2023 14:07

Kolejna zmyślała, że w Polsce nie ma niezależnych sądów. I się przejechała. Buahhhhaaaa

101


karol ~karol (Gość)07.06.2023 13:42

Mam nadzieję, że gdy będzie referendum to te osoby ze zdjęcia osobiście je sfinansują ? Bo ja nie zgadzam się aby moje podatki wydawane na bzdury.

1532


Ciocia ~Ciocia (Gość)07.06.2023 13:57

A ja się nie zgadzam z moich podatków opłacać chojniaka i kolesiów emerytów. Z Panem krawczynskim co 0,5 miliona zarobił .

293


junak ~junak (Gość)07.06.2023 15:01

Czy to znaczy że teraz będą zrywać te nowe asfalty?

77


Wollf ~Wollf (Gość)07.06.2023 15:15

Może w końcu któż zastąpi Pana Prezydenta Chojniaka i może miast odżyje bo nawet ostatnio w Wolborzu się więcej dzieje niż w Piotrkowie i pasowało by też zmienić Paru Radnych między innymi tego byłego MILICJANTA !!!!

181


goœć_lex ~goœć_lex (Gość)07.06.2023 15:40

Miłego długiego weekendu panie prezydencie pewnie się pan cieszy z wyroku sądu.

142


Pani Prezydent!!! ~Pani Prezydent!!! (Gość)07.06.2023 15:48

Komisarz Wyborczy na pewno złoży do Sądu kasację, bo to kolega/żanka Krzysia i będzie się dalej ciągnęło. Ale bardzo dobrze - to znak, że było mataczenie.

125


Zostań z nami ~Zostań z nami (Gość)07.06.2023 14:18

Nic wam to nie da. Tylko pan Krzysztof zasługuje na prezydenta.

837


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)07.06.2023 16:07

No i bardzo dobrze. Wymieść to towarzystwo wzajemnej adoracji i przeprowadzić kontrolę w UM, a wszelkie wykazane nieprawidłowości zgłaszać do Prokuratury. Potem w czasie wyborów wywietrzyć resztki brudu przez wymianę tych wszystkich Wójcikowych, Ter, Gajdów i Dziemdziorów, którzy to nigdy nie powinni pełnić żadnych funkcji publicznych. Odnośnie samej decyzji, to skoro Sąd unieważnił decyzję komisarza, to jak to świadczy o zespole sprawdzającym karty z podpisami? Albo te osoby są niekompetentne, albo miały złą wolę. Za jedno i drugie powinni odpowiadać dyscyplinarnie.

145


go?ć_gość ~go?ć_gość (Gość)07.06.2023 16:22

Pani komisarz do dymisji, to delikatnie powiedziane. Komisarz wyborczy który gra w interesie jednej ze stron to już dyskwalifikuje. Najwyższy czas precz

114


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat