metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
xn. ~xn. (Gość)10.10.2021 12:01

Ten "folklor" szybko się narodził i samoistnie zniknie. Cóż pewnych rzeczy / grzechy kościoła katolickiego/ powoli wychodzą na jaw. Młodzież już to widzi. Na razie niech sobie chodzą....

166


Łomatuchno ~Łomatuchno (Gość)10.10.2021 12:02

Czy oni modlą się o nowe ubrania? Ciągle są w tych samych. Zbędna manifestacja.

125


Kukizowiec ~Kukizowiec (Gość)10.10.2021 12:26

Ludzie to mają ból tyłka o wszystko. Chodzą sobie i się modlą i to ich sprawa - nie trzeba w tym uczestniczyć, czy w to wierzyć, ale o ile nie łamią prawa (a nie łamią) i nie utrudniają ruchu (a nie utrudniają), trzeba to tolerować. Trochę to dziwne, że niektórym nie przeszkadza przemarsz grupy dzieci - przyszłości kraju - krzyczących wulgaryzmy a przeszkadza, że ktoś tam sobie zdrowaśki odmawia.

1210


go?ć_radek ~go?ć_radek (Gość)10.10.2021 12:29

Widocznie jest taka potrzeba skoro mężczyźni w ten sposób dają świadectwo a jednocześnie dają dobry przykład. Oni nic nikomu złego nie robią. Chcesz idziesz. Chcesz nie idziesz

158


gorzej jak stypa ~gorzej jak stypa (Gość)10.10.2021 13:28

Na pewno najgorsza z możliwych imprez.Nie dość,że rózaniec,to jeszcze męski.

209


goœć_gość ~goœć_gość (Gość)10.10.2021 10:19

Nie wiem czym te kontrowersje mają się objawiać ? Przecież uczestnictwo jest dobrowolne, więc nikt nie jest zmuszany. Widziałem ze dwa razy jak szli i to ich sprawa jak idą, bo faktycznie szli chodnikiem i drogi nie blokowali. Najgorsze jest to jak ci co mówią o wolności chcą zakazać innym robienia czegoś co nie jest ani sprzeczne z prawem, ani porządkiem publicznym. Co więcej poza odmawianiem różańca, nie słyszałem by coś skandowali, mówili to czy tamto. Może zwyczajnie niech każdy się zajmie swoim życiem a wszyscy będą szczęśliwsi.

4011


Mateusz ewangelista ~Mateusz ewangelista (Gość)10.10.2021 13:20

Strzeżcie się, żebyście uczynków pobożnych nie wykonywali przed ludźmi po to, aby was widzieli; inaczej nie będziecie mieli nagrody u Ojca waszego, który jest w niebie.
Ty zaś, gdy chcesz się modlić, wejdź do swej izdebki, zamknij drzwi i módl się do Ojca twego, który jest w ukryciu. A Ojciec twój, który widzi w ukryciu, odda tobie

265


ooooooo ~ooooooo (Gość)10.10.2021 17:28

Nikt Nikogo Nie Zmusza-Po Co To Roztrząsać

97


Brawowy ~Brawowy (Gość)10.10.2021 17:38

Piękne świadectwo wiary. Ave Maria!

1017


Dydek ~Dydek (Gość)10.10.2021 10:18

dla wszystkich lewicowych fanatyków , pań z piorunem fascynatek aborcji i kulturalnych okrzyków wypier...ć , 8 gwiazdkowych przedstawicieli opozycji , chcących opiłować katolików będzie to zbędna manifestacja i strach przed kosciołem , dla katolików mam taka potrzebę to pójdzie, nikt nkiogo to tego nie zmusza,

3540


Nowy komentarz
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat