metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Zelek12.08.2022 16:19

Czy gdzie¶ w okolicy Piotrkowa można zrobić szkolenie z auto detailingu? Inaczej mówi±c szukam gdzie mogę zrobić sobie kurs z polerowania i renowacji lakierów samochodowych oraz innych elementów auto detailingu.
Czy kto¶ kojarzy gdzie¶ w okolic tak± placówkę?
Jak trzeba podjechać to nie jest problem, byle nie na drugi koniec Polski.

Nowaanna Nowaanna09.09.2022 11:55

W okolicy kojarzę Mr. Detail na Wodnej, ale to jest bardzie czyszczenie i polerowanie lakieru, renowacje i usługi z detailingu, a nie szkolenia raczej. Nie wiem jaki margines na dojazd sobie założyłe¶. Czy 140 km to daleko? Szkolenia z detailingu w stronę ¦l±ska http://cleancaracademy.pl Ewentualnie Warszawa wellness-car.pl. Pod Łodzi± też pewnie jakie¶ centrum szkoleniowe znajdziesz. Pytanie czego oczekujesz po takim kursie? Bo to też szkolenie, szkoleniu nie równe. Tak czy siak nocleg musisz sobie załatwić, bo dojeżdżania codziennie przy obecnych cenach paliwa to Ci wyjdzie tyle co na drugie szkolenie. Poczytaj opinie o tych firmach zanim wybierzesz. To nie s± tanie kursy, to też warto wiedzieć na co się piszesz.

cytat

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat