metoda sortowania: od najstarszego do najnowszego / najnowszego do najstarszego
Fanta124.07.2020 06:45

Hejka :) Jak tam u Was? macie domy czi mieszkania?

daia ~daia (Gość)12.12.2022 13:06

chyba mieszkanie? tańsze w utrzymaniu

cytat

Aleminasa Aleminasa28.06.2022 14:23

Chciałabym się przeprowadzić do Piotrkowa i zastanawiam się czy lepiej kupić mieszkanie, czy dom.

cytat

fantasia7 fantasia715.02.2022 15:55

Dzisiaj sytuacja na rynku budowlanym i mieszkaniowym zmieniła się na tyle, że lepiej i taniej jest wybudować dom niż kupić mieszkanie. Co więcej, niższe są koszty użytkowania domu, w porównaniu do kosztów użytkowania mieszkania.

cytat

Nowaanna Nowaanna12.05.2021 15:59

Ziemia to samo. Stwierdziłam, że nie chcę za bardzo się bawić w najem mieszkania, bo to remont, szukanie najemców, ewentualne naprawy, wymiana sprzętów AGD itp. Na początku szukałam mieszkań już na gotowo, ale ceny są absurdalne. 30 lat się będzie spłacać z czynszu.Zainteresowałam się ziemią, ale ten temat jest jeszcze trudniejszy obecnie http://www.eit-centrum.waw.pl/na-ziemi-nigdy-nie-stracisz-czy-to-prawda/ podobno można się bardzo wkopać i jest dużo czynników, które mogą nam uprzykrzyć życie potem przy sprzedaży ziemi w przyszłości lub jeśli zdecydujemy się na niej na jakąś budowę, albo nasze dzieci.

cytat

Nowaanna Nowaanna05.03.2021 15:35

W ogóle od kilku osób już słyszałam, że deweloperzy sobie po prostu dołożyli po 100 tys. do wszystkiego w stosunku do zeszłego roku.

cytat

Nowaanna Nowaanna05.03.2021 15:34

Teraz tak ceny zarówno domów jak i mieszkań poszły do góry, że to chore jakieś.

cytat

ksenia ksenia20.02.2021 18:42

Jak ktoś ma dom może dobrać elewację do swojego gustu. Na przykład elewację z wysokiej jakości płyt elewacyjnych z betonu architektonicznego Semmelrock. Wychodzi przystępnie cenowo.

cytat

mariagas mariagas09.11.2020 11:54

szukam mieszkania w Łodzi. Znalazłam kilka inwestycji na różnych stronach internetowych, ale chciałabym korzystać z jakieś sprawdzonej. szukam kogoś, kto może podzielić się doświadczeniem w tym temacie

cytat

reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat