Advertisement

Artykuły do tagu: lotnisko

Opanowali agresywnych pasażerów – ćwiczenia
24 października około godziny 11.00 na lotnisko przyleciał samolot z kibicami jednej z drużyn piłkarskich uczestniczących w EURO 2012. Z informacji przekazanych przez pilota wynikało, że część pasażerów znajduje się pod wpływem alkoholu.
Lotnisko zamieniło się w poligon wojskowy
Żołnierze Wojska Polskiego ćwiczyli w Piotrkowie skoki spadochronowe. Mundurowi skakali z wysokości czterech tysięcy metrów.
Piotrkowskie lotnisko - latanie jest piękne
Położony pomiędzy torami kolejowymi, a wylotem drogi na Radomsko, pas startowy piotrkowskiego lotniska ma 950 metrów długości.
Na piotrkowskim lotnisku lądowali do celu
Sezon lotniczy w Piotrkowie oficjalnie zakończony.
Lotnisko w Piotrkowie: Zapraszamy całe rodziny
Oglądanie Piotrkowa i okolic z lotu ptaka, przeżycie niezapomnianej przygody ze spadochronem, czy pokaz miniaturowych maszyn w locie. Te i wiele innych atrakcji zapewni w weekend Aeroklub Ziemi Piotrkowskiej.
Piotrkowskie lotnisko: Ranny skoczek
Ranny został skoczek z Piotrkowskiej Strefy Zrzutu. Do zdarzenia doszło w sobotę przed południem.
Transport lotniczy odgrywa coraz większą rolę, dlatego piotrkowskie lotnisko powinno zostać rozbudowane - tak twierdzi Paweł Szcześniak - radny Klubu "Rozwój i Gospodarność".
Antek już gotowy do zabijania
Jeden samolot AN 2 (popularny Antek) wystartuje z piotrkowskiego lotniska, trzy podobne z lotniska wojskowego w Glinniku. Wszystkie przygotowane do akcji zabijania.
Granice lotniska, granice rozsądku?
Gdzie zaczynają, a gdzie kończą się granice piotrkowskiego lotniska? Czy publiczny chodnik to też część lokalnego aeroklubu? By odpowiedzieć na te pytania, obecny dyrektor piotrkowskiego aeroklubu postanowił ponownie wytyczyć granice lotniska.
Lotnisko: Świętowali z okazji 1 Maja
Pokazy samolotów, skoki spadochronowe, pokazy samochodów i przede wszystkim dobra zabawa. Tego wszystkiego doświadczył każdy, kto zjawił się 1 maja na piotrkowskim lotnisku.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat