Advertisement

Artykuły do tagu: Polska

Michał Słowiński Pełnomocnik Solidarnej Polski w Powiecie Piotrkowskim.
Michał Słowiński Pełnomocnik Solidarnej Polski w Powiecie Piotrkowskim.
Przedsiębiorcy w Piotrkowie rozszerzają swoją działalność. Haering Polska powiększy swój zakład produkcyjny przy ul. Niskiej.
Piotrków: Dyskutują o współpracy polsko-ukraińskiej
Polsko-ukraińskie stosunki gospodarcze i kulturalne, współpraca transgraniczna, czy polityka energetyczna...
Były poseł, radomszczanin Krzysztof Maciejewski został pełnomocnikiem Solidarnej Polski w okręgu piotrkowskim.
W Piotrkowie powstanie największa tokarnia na świecie
Największa na świecie tokarnia powstanie właśnie w naszym mieście. Co to oznacza? Kilkaset nowych miejsc pracy. Haering Polska zamierza dwukrotnie zwiększyć powierzchnię produkcyjną zakładów w Piotrkowie.
Dróżdż: „W Polsce ograniczona jest wolność słowa”
W Piotrkowie od ponad roku dość prężnie działa reaktywowany po latach Klub Gazety Polskiej. Jego przewodniczącą jest była radna PiS-u, Beata Dróżdż, która była gościem Marcina Cecotki we wczorajszym programie „O tym się mówi” Strefy FM.
Od północy Polska przejęła przewodnictwo w Radzie Europy. Nasz kraj przez następnych sześć miesięcy będzie najważniejszym wśród 27 krajów unijnych.
Grecja lepsza od Polaków w Radomsku
Po raz trzeci w Radomsku gościła młodzieżowa reprezentacja Polski. Zespół trenera Stefana Majewskiego na Stadionie Miejskim grał z rówieśnikami z Grecji. Mecz, który uświetnił 35-lecie powstania Okręgowego Związku Piłki Nożnej w Piotrkowie nie wyszedł Polakom.
Coraz częściej słyszy się o oszustwach związanych ze sprzedażą biletów na Euro 2012. Wśród oszukanych są także mieszkańcy naszego regionu.
Cięcie wydatków i ograniczenie inwestycji czeka wiele gmin. Wszystko przez zmiany w prawie.
Advertisement Advertisement

r e k l a m a

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat