Artykuły do tagu: ON

Piotrków: Amelka nie miała konkurencji
Pierwsza urodzona w 2012 roku mieszkanka powiatu piotrkowskiego pochodzi z Gorzkowic. W nocy z 31 grudnia 2011 na 1 stycznia 2012 nie miała konkurencji. Amelka Pietras była jedynym dzieckiem, które przyszło na świat w szpitalu przy Roosevelta w Piotrkowie.
Dwa wypadki drogowe, w których ranne został dwie osoby to bilans weekendu sylwestrowo-noworocznego na drogach powiatu piotrkowskiego.
Tomaszów Mazowiecki dostał dotację na budowę drogi w wysokości 566 tysięcy złotych. Środki pochodzą z narodowego programu przebudowy dróg lokalnych.
8 stycznia 2012 roku odbędzie się 20. Finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, w ramach którego przeprowadzona zostanie zbiórka pieniędzy na sprzęt dla chorych dzieci.
Muszą zadbać o bezdomne koty
Od stycznia wchodzą w życie nowe przepisy wynikające ze zmienionej ustawy o ochronie zwierząt oraz utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Ustawa zabrania wypuszczania psów bez możliwości ich kontroli i bez oznakowania umożliwiającego identyfikację właściciela lub opiekuna. Ale to nie wszystko...
Wmurowano już ścianki działowe, ułożono nową instalację elektryczną i rury odprowadzające wodę. Ułożono płytki ceramiczne na ścianach a na podłodze panele.
Zgodnie z planem przebiegają prace przy adaptacji pomieszczeń po byłej pralni w Miejskim Żłobku Dziennym w Piotrkowie Trybunalskim na nową salę zajęć.
Wieczór Jedności tym razem w Farze
Wbrew wcześniejszym zapowiedziom tegoroczny "Piotrkowski Wieczór Jedności" nie odbędzie się, jak to zwykle bywało, między Bożym Narodzeniem a Nowym Rokiem.
Region: Szpital przekształcili zgodnie z prawem
Tomaszowskie Centrum Zdrowia oraz Starostwo Powiatowe pozytywnie przeszły kontrolę NIK, która dotyczyła przekształcania szpitali.
Pierwszy noworoczny gol padnie w Niewiadowie?
Od lat pierwszy gol w Nowym Roku padał zawsze w Krakowie podczas treningu Cracovii. W grodzie Kraka spotkanie rozpoczynało się o 12:00. W 2012 roku inauguracyjna bramka może jednak paść w Niewiadowie w gminie Ujazd.
Miasto rozwiązało z piotrkowskim klubem Concordia umowę dotyczącą dotacji. Concordia otrzymała dotację (przyznaną 14 marca 2011 roku) w wysokości 115 tysięcy złotych. Na konto klubu wpłynęła tylko pierwsza transza w wysokości 70 tys. Drugiej transzy klub już nie otrzyma.
reklama

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat