Artykuły do tagu: wygrana

Z piekła do nieba. Piotrkowianin spektakularnie odwrócił losy spotkania
Po pierwszej połowie spotkania 16. serii ORLEN Superligi pomiędzy Piotrkowianinem a Ostrovią nic nie wskazywało na zwycięstwo gospodarzy. Drużyna Michała Matyjasika przegrywała z Ostrovią Ostrów Wielkopolski 11:18. Mecz piłki ręcznej trwa jednak 60 minut. Po zmianie stron piotrkowianie rzucili się w skuteczną, szaleńczą pogoń.
22.04.2023 20:22
Kapitalna druga połowa!
Niezwykle miłą niespodziankę sprawiła w sobotnie popołudnie Piotrcovia. Podopieczne Agaty Cecotki pokonały w w hali Relax walczący o wicemistrzowski tytuł KPR Gminy Kobierzyce 27:26 (11:15). O wyniku spotkania zdecydowała świetna druga połowa w wykonaniu Piotrcovii.
Piotrcovia skończyła sezon zasadniczy wygraną
Piłkarki ręczne Piotrcovii pokonały Młyny Stoisław Koszalin 29:25 i tym samym zakończyły sezon zasadniczy w PGNiG Superlidze kobiet. Grupę mistrzowską rozpoczną z dorobkiem 30 punktów na czwartym miejscu w tabeli. Wygrana z niżej notowanym rywalem nie przyszła piotrkowiankom łatwo. Na kwadrans przed końcem był bowiem remis 17:17.
Czterdzieści bramek Piotrcovii
Nie było niespodzianki w spotkaniu 13. Serii PGNiG Superligi szczypiornistek. Piotrcovia odniosła ósme zwycięstwo w bieżącym sezonie, pokonując ostatni w tabeli Ruch Chorzów 40:28 (21:10). Już po pierwszym kwadransie jedyną niewiadomą były rozmiary zwycięstwa drużyny Krzysztofa Przybylskiego.
Szybko stracone bramki ustawiły mecz [ZDJĘCIA i FILM]
W prestiżowym starciu IV ligi PKS Polonia Piotrków przy licznie zgromadzonej publiczności przegrała z GKS-em Bełchatów. Wynik 3:0 nie odzwierciedla jednak przebiegu spotkania. Wygrał za to Skalnik Sulejów, który 2:0 pokonał Włókniarza Zelów.
Turniejowa wygrana Piotrkowianina w Mielcu
Seria rzutów karnych zdecydowała o wygranej Piotrkowianina w X. Memoriale im. Antoniego Weryńskiego. W finałowym spotkaniu nasz zespół okazał się lepszy od gospodarza Handball Stali Mielec.
Drugi sparing i druga wygrana
Drugi mecz sparingowy w okresie przygotowawczym przed nowym sezonem PGNiG Superligi rozegrali szczypiorniści Piotrkowianina. Po wygranej z MMTS Kwidzyn zespół Bartosza Jureckiego pokonał Energę MKS Kalisz 29:27 (16:12).
Zrób zdjęcie i wygraj 1000 złotych
"Ziemia Piotrkowska - Moja Mała Ojczyzna" - taki tytuł ma szesnasta edycja konkursu fotograficznego organizowanego przez Starostwo Powiatowe w Piotrkowie. Termin nadsyłania prac mija 16 sierpnia, a do wygrania są atrakcyjne nagrody.
Zwycięstwo na zakończenie sezonu [ZDJĘCIA]
Zwycięstwem 29:26 (12:15) zakończyły sezon 2021/2022 piłkarki ręczne Piotrcovii. Piotrkowski zespół pokonał w hali Relax Młyny Stoisław Koszalin. Przyjezdne miały jeszcze szanse na szóste miejsce, na kwadrans przed końcem były bliższe wygranej, ale bardzo dobra gra Karoliny Sarneckiej oraz skuteczne kontry w ostatnich minutach zdecydowała o wygranej podopiecznych Krzysztofa Przybylskiego.
08.05.2022 09:48
Piotrcovia wygrywa
Piotrcovia pokonała Suzuki Koronę Handball Kielce. To już czwarte zwycięstwo z tą drużyną w tym sezonie.