Artykuły do tagu: tymczasowy

Zmiana w fotelu wójta Woli Krzysztoporskiej?
Kacper Blaźniak został tymczasowym wójtem Woli Krzysztoporskiej, a jego brat Marcel – pierwszym doradcą. Drugim doradcą został obecny wójt gminy Wola Krzysztoporska Roman Drozdek, który na jeden dzień (2.07) abdykował i przekazał urząd młodemu pokoleniu. To wszystko za sprawą IV Gminnego Konkursu Wiedzy o Społeczeństwie i Samorządzie Terytorialnym, który w czerwcu odbył się w szkole w Gomulinie. Główna nagrodą było w nim właśnie jednodniowe zasiadanie w fotelu wójta.
Lekarz ze szpitala tymczasowego: jest ciężko, mamy bardzo dużo chorych
Jest ciężko – w ten sposób panującą obecnie sytuację w szpitalu tymczasowym na Stadionie Narodowym opisał pulmonolog dr Jacek Nasiłowski. "Mamy bardzo dużo chorych, w chwili obecnej jest ich około 270" – powiedział w rozmowie z PAP. "Jeden lekarz zajmuje się naraz 28 pacjentami" – zaznaczył.
Szpital tymczasowy w Siedlcach oficjalnie otwarty
Szpital tymczasowy w Siedlcach rozpoczyna swoją działalność. Projekt powstał dzięki współpracy Banku Gospodarstwa Krajowego oraz Mazowieckiego Szpitala Wojewódzkiego im. św. Jana Pawła II z myślą o osobach chorych na COVID-19.
Dom tymczasowy - wolontariat we własnym domu
(list do redakcji) Życie bezdomnych kotów nie jest usłane różami. Nękane chorobami, głodem, zmiennymi warunkami atmosferycznymi, często umierają na ulicy lub trafiają do przepełnionych przytulisk. Dla kota, który jest zwierzęciem terytorialnym, ceniącym sobie spokój i przestrzeń, schronisko i olbrzymia liczba innych zwierząt to bardzo trudna sytuacja. Dłuższy pobyt w takim miejscu z każdym dniem zmniejsza szansę na adopcję. Koty zapadają na choroby psychosomatyczne, popadają w depresję, odmawiają jedzenia, dziczeją, gasną i nierzadko umierają.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat