Artykuły do tagu: powszechnych

Punkt Szczepień Powszechnych w Moszczenicy kończy działalnosć
Starostwo Powiatowe w Piotrkowie informuje, że z końcem sierpnia Punkt Szczepień Powszechnych zakończy działalność.
Kolejne dni bez szczepień w punkcie przy ul. Belzackiej.
Przez kolejne dwa dni nie będzie możliwości zaszczepienia się w punkcie przy ul. Belzackiej. Bartłomiej Kaźmierczak, rzecznik prasowy szpitala wojewódzkiego informuje, że powodem jest brak dostaw szczepionek.
Mieszkańcy skarżą się na organizację punktu szczepień
Czytelnicy naszego portalu żalą się na problemy w piotrkowskim punkcie szczepień powszechnych. Ich zdaniem tworzą się tam długie kolejki oczekujących , którzy dodatkowo w czasie deszczowej pogody tłoczą się przed wejściem do siedziby OSiR przy ul. Belzackiej, tworząc zagrożenie epidemiologiczne. Do sprawy odniósł się rzecznik piotrkowskiego szpitala.
Punkt w Moszczenicy rozpoczął szczepienia
Ruszyły masowe szczepienia przeciw COVID-19 w zorganizowanym przez samorząd powiatu piotrkowskiego punkcie szczepień w Hali Sportowej w Moszczenicy.
Ruszyła rejestracja do Punktu Szczepień Powszechnych w Piotrkowie
We wtorek 27 kwietnia uruchomione zostały zapisy do Punktu Szczepień Powszechnych w Piotrkowie. Przypomnijmy, że został on zlokalizowany w Centrum Rekreacyjno – Rehabilitacyjnym przy ul. Belzackiej w Piotrkowie.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat