Artykuły do tagu: plazowa

W Sulejowie zakończyły się zmagania w plażowej piłce ręcznej
Na terenie sulejowskiego centrum sportów plażowych w minionym tygodniu rywalizowali najlepsi juniorzy młodsi i najlepsze juniorki młodsze w plażowej piłce ręcznej. W środę poznaliśmy mistrzów Polski, a w sobotę (28 sierpnia) odbył się finał rywalizacji żeńskiej. Pyrki Poznań zmierzyły się w nim z Samborem Tczew. Po dwóch setach było 1:1 io losach tytułu decydowała seria shoot-outów, którą ostatecznie wygrały poznanianki 8:4, broniąc tym samym tytułu zdobytego przed rokiem. Trzecie miejsce zajął MKS Kusy Szczecin.
Kolejny sukces BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski (FOTORELACJA)
W miniony weekend na obiektach Monta Beach Volley Club w Warszawie na kibiców czekała niezwykle gorąco pogoda, jak i atmosfera na boisku. Panie z BHT GRU Juko Piotrków Trybunalski wygrały czwarty turniej PGNiG Summer Superligi z rzędu, a nasi panowie po niezwykle zaciętym finale i błędzie w ostatniej akcji drugiego seta, przegrali z faworyzowaną Petrą Płock po serii shoot-outów.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat