Artykuły do tagu: ogrzewanie

Kiedy włączą ogrzewanie?
Spółdzielnie działające na terenie Piotrkowa zapewniają, że najpóźniej w czwartek we wszystkich mieszkaniach będzie ciepło.
Nowy obowiązek dla właścicieli domów
Wraz z początkiem miesiąca w życie wszedł obowiązek zgłaszania czym ogrzewane są domy, mieszkania oraz obiekty usługowe. Kogo dotyczy i  co związku z nim trzeba zrobić?
Od 1 lipca trzeba zgłosić czym grzejemy w domu, bloku
Od 1 lipca właściciele lub zarządcy domów, bloków, obiektów usługowych będą musieli złożyć deklarację dotyczącą tego, czym są one ogrzewane - informuje PAP szefowa Nadzoru Budowlanego Dorota Cabańska.
Ogrzewanie wspomagające zdrowie? Co może zrobić dla ciebie promieniowanie podczerwone?
Ogrzewanie węglem, ogrzewanie wodne, ogrzewanie ekogroszkiem - istnieje wiele możliwości grzewczych, które mają swoje wady i zalety. Jeśli jednak zastanawiacie się nad ogrzewaniem, które będzie korzystne przede wszystkim dla zdrowia, warto pomyśleć o podczerwieni.
Awaria sieci ciepłowniczej przy ul. Dmowskiego
W czwartek (28.01) doszło do awarii sieci ciepłowniczej zlokalizowanej w rejonie Targowiska przy ul. Dmowskiego w Piotrkowie - informuje Marek Krawczyński, prezes Elektrociepłowni Piotrków. Część mieszkańców miasta w piątek (29.01), będzie wobec tego musiała sobie poradzić bez ogrzewania.
Wysokie rachunki za ogrzewanie? Dowiedz się, jak je zredukować
Czy automatyka grzewcza pozwoli przeciętnemu Polakowi realnie obniżyć koszty ogrzewania? A jeśli tak, to w jaki sposób? Jakie kroki warto podjąć, by na co dzień wydawać mniej na ogrzewanie pomieszczeń?
Nie za drogo za to ogrzewanie?
Pan Waldemar 12 lat temu przeprowadził się z bloku przy ul. Norwida do kamienicy przy Garncarskiej 13. Budynek przeszedł imponującą metamorfozę, jego elewacja ozdabia piotrkowskie Podzamcze. Przy okazji zamontowano instalację centralnego ogrzewania. Miało być lepiej, wygodniej, czyściej. Na pewno jest drożej. I to – jak twierdzą lokatorzy – dwa razy drożej.
Kiedy w domach będzie ciepło?
Mieszkańcy z terenu Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej i pozostałych części miasta, coraz częściej zgłaszają naszej redakcji, że w blokach zaczyna robić się zimno i cały czas nie zostało uruchomione ogrzewanie.
Co z rozliczeniem za ogrzewanie w Spółdzielni im. Słowackiego?
Rozliczenie za miniony sezon grzewczy lokatorzy Spółdzielni Mieszkaniowej im. Słowackiego w Piotrkowie zazwyczaj otrzymywali na początku lipca. Tymczasem mamy już połowę sierpnia, a pracownicy nawet nie zdążyli spisać odczytów z podzielników kaloryferów. Z czego to wynika?
28.06.2020 09:28
Drożeje woda i ciepło
Mieszkańców Piotrkowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej czekają niebawem podwyżki. W górę pójdą opłaty za ciepło i za wodę.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat