Artykuły do tagu: niewybuch

Niewybuchy przy ul. Zjazdowej
Blisko 100 pocisków z czasów drugiej wojny światowej znaleziono we wtorek przy ul. Zjazdowej.
Niewybuch odnaleziony w Kamocinie
W Kamocinie na terenie gminy Grabica, w środę (15 września) odnaleziono niewybuch. Miejsce do czasu przyjazdu patrolu saperskiego zabezpiecza policja.
Niewybuch w Przygłowie. Na miejscu pracują saperzy
Niewybuch został odnaleziony na jednej z posesji na terenie Przygłowa. Odkryli go nowi właściciele podczas prac porządkowych. Nieruchomość oraz okolicę zabezpieczają druhowie z lokalnej jednostki OSP, a na miejsce zostali wezwani saperzy z Tomaszowa.
Saperzy zdetonowali niewybuchy z Pilicy [WIDEO]
Patrol saperski z 25 Brygady Kawalerii Powietrznej, uczestniczył w neutralizacji niewybuchów w województwie łódzkim i mazowieckim. Tylko w tym roku żołnierze zrealizowali ponad 160 interwencji związanych z podejmowaniem i likwidacją śmiercionośnego zagrożenia. Ostatnia miała miejsce na początku grudnia.
W Proszeniu zdetonowano dużą bombę. Trasa S8 stanęła
Niewybuch mógł przeleżeć w lesie w Proszeniu kilkadziesiąt lat. W środowe popołudnie zajęli się nim saperzy z Tomaszowa.
Niewybuchy na Wierzejskiej
Chwile grozy przeżyli pracownicy budowy przy ulicy Wierzejskiej w Piotrkowie, kiedy podczas prac ziemnych odkopali dwa niewybuchy – najprawdopodobniej z czasów II wojny światowej.
Niewybuchy w centrum Woli Krzysztoporskiej
Kilkadziesiąt sztuk niewybuchów z czasów II wojny światowej odkryto podczas wykonywania prac budowlanych na prywatnej posesji przy ulicy Wesołej w Woli Krzysztoporskiej.
Znalazł niewybuch z czasów II Wojny Światowej
W Drzewicy, w lasku miejskim 20 listopada przechodzień zauważył niewybuch z czasów II Wojny Światowej.
Pozostałości po II Wojnie Światowej
W weekend na terenie tomaszowskiego kompleksu leśnego został ujawniony niewybuch. Pocisk zauważył spacerujący po lesie mężczyzna, który na widok nietypowego znaleziska natychmiast zadzwonił po policję.
W Tomaszowie znaleziono niewybuchy
Kilka pocisków artyleryjskich znaleźli wczoraj robotnicy podczas wykonywania prac ziemnych. Na miejsce znaleziska przybyli saperzy.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat