Artykuły do tagu: medale

Wielkie sukcesy piotrkowskiej młodzieży
Zapaśnicy Atletycznego Klubu Sportowego wygrali klasyfikację drużynową podczas mistrzostw Polski juniorów w stylu klasycznym. To jednak nie jedyne dobre wiadomości. Swój pierwszy medal zdobyła też młoda podopieczna AKS-u.
Piotrkowscy karatecy z medalami międzynarodowej imprezy
Przedstawiciele klubu UKS Szkoły Karate Tradycyjnego w Piotrkowie Trybunalskim wzięli udział w 17. edycji Międzynarodowego Turnieju Wratislavia CUP 2024 we Wrocławiu. Do zmagań stanęło blisko 700 zawodników z 30 klubów w Polsce oraz reprezentacje Brazylii, Peru, Włoch, Urugwaju, Macedonii, Czech i Niemiec. Piotrkowscy karatecy wywalczyli 6 medali.
Słodko-gorzki wieczór w hali Relax
Po raz drugi w tym sezonie Piotrkowianin nie dał rady pokonać Energi MKS Kalisz. Przyjezdni środową wygraną 26:20 zapewnili sobie awans do fazy play-off w Orlen Superlidze. Natomiast czołowa ósemka oddaliła się od podopiecznych Michała Matyjasika. W przerwie spotkania odbyła się ceremonia wręczenia złotych medali Juniorom Młodszym Piotrkowianina za wygranie Łódzkiej Ligi Juniorów Młodszych.
Piotrkowskie cheerleaderki zdobyły Pomorze!
Cheerleaders Simare z kolejnym sukcesem! Tym razem podczas Mistrzostw Pomorza, które jednocześnie były jednym z turniejów z cyklu Grad Prix Polski Polskiego Stowarzyszenia Cheerleaders.
Złota Guść wystąpi w Chinach i Irlandii
Piotrkowianka Wiktoria Guść uzyskała kwalifikacje na Uniwersjadę Chengdu w Chinach, którą zaplanowano w pierwszym tygodniu sierpnia oraz na Młodzieżowe Mistrzostwa Europy U-23. Te z kolei zorganizują Irlandczycy w dniach 11-13 sierpnia, a miejscem pływackich zmagań będzie Dublin.
Małżeństwa z 50-letnim stażem odebrały medale
Aż 29 par z gminy Rozprza obchodziło jubileusz 50-lecia pożycia małżeńskiego, czyli złote gody. Uroczystość z wręczeniem Medali za Długoletnie Pożycie Małżeńskie poprowadziła Urszula Wiśniewska, kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Rozprzy.
Wielkie sukcesy piotrkowskich karateków
Sukces Piotrkowskiego Klubu Oyama Karate 'Washi'. Za nami 28. Mistrzostwa Polski OYAMA PFK w Kumite. W Wieliczce wystartowało blisko 300 zawodniczek i zawodników z 34 klubów. Doskonale zaprezentowali się na nich przedstawiciele Oyama Karate 'Washi ' z Piotrkowa.
Polski Związek Tańca Sportowego przeprowadził kolejne zawody eliminacyjne Mistrzostw Polski, które tym razem odbyły się w hali sportowej Centrum Kultury w Makowie. W świetnym stylu wypadły w nich piotrkowskiej "Jaskółki".
Dwa złota Maxa Danielaka
Dwa złote medale zdobył Maksymilian Danielak podczas Grand Prix Polski Juniorów (U19) w badmintonie, które w niedzielę zakończyło się w Białymstoku. Piotrkowianin wygrał rywalizację zarówno w singlu, jak i w deblu.
Wiktoria Guść z 11 medalami Mistrzostw Polski
Cztery tytuły Mistrzyni Polski w kategorii Juniora 17-18 lat i dwa mistrzostwa Polski wśród seniorów to dorobek najlepszej piotrkowskiej pływaczki Wiktorii Guść podczas Zimowych Mistrzostw Polski Seniorów, Młodzieżowców i Juniorów, które odbyły się w Bydgoszczy.