Artykuły do tagu: krew

Na Mikołajki podarują potrzebującym swoją krew
W niedzielę 5 grudnia, druhowie z Rozprzy zapraszają na „Mikołajkową zbiórkę krwi”. Akcja odbędzie się w sali rozprzańskiej OSP i potrwa od godziny 10:00 do 13:00.
Górnicy i mieszkańcy oddali krew
Po raz kolejny ważna idea honorowego krwiodawstwa połączyła pracowników z Centrali PGE GiEK, Kopalni i Elektrowni Bełchatów, a także mieszkańców regionu. Wspólna akcja pozwoliła zebrać cenne litry drogocennego leku.
Niepodległość mają we krwi. Pomoc dla 13-letniego Kacpra
Pod hasłem "Niepodległość mamy we krwi" odbędzie się w Wolborzu kolejna akcja honorowego oddawania krwi. Tym razem zaplanowano ją na niedzielę (14.11.2021). Drogocenny lek tym razem będzie przeznaczony dla 13-letniego Kacpra Skórki, który przebywa obecnie w szpitalu w Łodzi.
Ponad 25 litrów krwi dla Olka, Kacpra i Łukasza
Aż osiemdziesięciu krwiodawców zgłosiło chęć niesienia pomocy dwóm ciężko chorym chłopcom, Olkowi i Kacprowi. Zbiórka krwi w Moszczenicy prowadzona była również na rzecz Łukasza, który został ranny w wypadku spowodowanym przez nietrzeźwego kierowcę.
W piątkowy (17 września) wieczór w wolborskiej hali sportowej odbędzie się Wirtuoz Challenge Młoda Krew. To już szósta gala mieszanych sztuk walki odbywająca się w naszym regionie pod szyldem stowarzyszenia Wirtuoz. Tym razem w oktagonie zmierzą się zawodnicy walczący w formułach K-1 oraz MMA. Impreza rozpocznie się o godzinie 19:00.
Potrzebna krew dla policjanta
Policjant z opoczyńskiej komendy potrzebuje pomocy. W poniedziałek bowiem został poważnie ranny w wypadku drogowym. Kierujący samochodem ciężarowym nie ustąpił pierwszeństwa nadjeżdżającemu motocyklem policjantowi na służbie.
31.08.2021 06:45
Zebrali 16 litrów krwi
36 krwiodawców oddało życiodajny płyn podczas pikniku profilaktycznego, który odbył się w Wolborzu. Zebrano 16 litrów krwi.
Oddaj krew podczas pikniku #WolbórzRatujeŻycie
W niedzielę (29 sierpnia) w Wolborzu przy ul. Świętokrzyskiej odbędzie się Piknik profilaktyczny pod hasłem #WolbórzRatujeŻycie. Podczas imprezy będzie można oddać krew oraz zarejestrować się jako dawca szpiku. Organizatorzy przygotowali także mnóstwo atrakcji dla uczestników – szczególnie tych najmłodszych.
Oddaj krew z PANEK CarSharing
PANEK CarSharing jako firma odpowiedzialna społecznie bardzo chętnie podejmuje działania, których celem jest poprawa bezpieczeństwa na drodze. Nie zawsze da się uniknąć wypadków drogowych, a w szczególności ofiar tych wypadków, dlatego tym razem firma podejmuje akcję zbiórki krwi, która wykorzystana będzie podczas operacji ratowania życia. Akcja odbędzie się w poniedziałek 23 sierpnia 2021 roku w siedzibie firmy w Warszawie przy ul. Grójeckiej 208, ale firma zachęca wszystkich do oddawania krwi w całej Polsce.
10.06.2021 07:52
Zbiórka krwi w Wolborzu
Stowarzyszenie GHE im. płk Janusza Maleszewskiego II Okręg Policji Państwowej zaprasza na zbiórkę krwi #WolbórzRatujeŻycie , która odbędzie się 13 czerwca 2021 r . (niedziela) w Wolborzu przy ul. Świętokrzyskiej 5.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat