Artykuły do tagu: kompleks

Radomszczanie doczekali się nowego basenu
20 sierpnia został otwarty nowoczesny kompleks basenowy przy ul. Św. Jadwigi Królowej w Radomsku. W jego skład wchodzą trzy baseny - sportowy, rekreacyjny i brodzik dla dzieci - sauny, część hotelowa i zewnętrzny wodny plac zabaw.
Wola Krzysztoporska: Trwają prace przy budowie 13 kompleksów sportowych
W tym roku aż 13 miejscowości na terenie gminy Wola Krzysztoporska cieszyć się będzie z nowych kompleksów rekreacyjno-sportowych. Razem wydamy na nie ponad 2 mln zł. Ogółem na koniec tego roku na terenie gminy będzie aż 21 takich miejsc, a więc średnio w co drugim sołectwie.
Masaż próżniowy jako sposób na pozbycie się kompleksów?
Wiele kobiet marzy o idealnym ciele niczym z okładki najpopularniejszych magazynów o modzie. Oczywiście dążenie do perfekcji bywa absurdalne. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, by panie pozbywały się swoich drobnych kompleksów. Wpłynie to pozytywnie przede wszystkim na ich pewność siebie. Dlatego warto korzystać z zabiegów kosmetycznych, takich jak na przykład masaż próżniowy, co pozwoli na pozbycie się cellulitu lub wspomoże odchudzanie.
Linarium już jest. Zobacz, co się dzieje przy ul. Belzackiej!
Pomiędzy basenem a kortami przy ul. Belzackiej w Piotrkowie sporo się dzieje. Na ogrodzonym terenie pojawiło się linarium – jedna z zabawek kompleksu sportowo-rekreacyjnego, który tam powstaje.
43 kompleksy sportowo-rekreacyjne we wszystkich 43 sołectwach chce zbudować w tej kadencji wójt gminy Wola Krzysztoporska. Jeden taki obiekt miałby się składać z boiska piłkarskiego, placu, zabaw i zewnętrznej siłowni, wszystko miałoby być ogrodzone.
Niebawem ruszy budowa kompleksu sportowego przy ul. Niemena
W najbliższych tygodniach zostanie ogłoszony przetarg na wykonanie prac związanych z budową kompleksu sportowego przy ul. Niemena w Piotrkowie.
Realizacja kompleksu przy Belzackiej coraz bliżej
W tym roku rozpoczną się prace związane z budową kompleksu rekreacyjno-sportowego przy ulicy Belzackiej w Piotrkowie.
Odwierty geotermalne już gotowe
Kolejny duży krok w kierunku wykorzystania kleszczowskich źródeł termalnych. Gmina ogłosiła przetarg na ich zagospodarowanie.
Zamiast miasteczka ruchu drogowego będzie siłownia
Piotrków przygotowuje się do zagospodarowania górki przy ulicy Belzackiej - budowy kompleksu sportowo-rekreacyjnego. W tym roku miasto wyda na ten cel 50 tysięcy zł. Zakres inwestycji będzie większy niż na początku zakładano.

Społeczność

Doceniamy za wyłączenie AdBlocka na naszym portalu. Postaramy się, aby reklamy nie zakłócały przeglądania strony. Jeśli jakaś reklama lub umiejscowienie jej spowoduje dyskomfort prosimy, poinformuj nas o tym!

Życzymy miłego przeglądania naszej strony!

zamknij komunikat